Preklady fanfiction :: zo sveta Harryho Pottera
Preklady fanfiction
zo sveta Harryho Pottera
Draco Malfoy

Other Results: 7 Série
Preklady


drarry_2012.jpg
Zhrnutie: Série na sebe navazujících drabbles. Další jsou: A Closer Eye; Renewing Their Acquaintance; Playing Hard to Get; Suddenly Serious; The Interrogation; Disaster Prevention; Timing is Everything
drarrytesska.png
Zhrnutie: Harry pohŕda oslavou na Ministerstve (voľne preložené). Napísané na druhú výzvu v znení: Ak je to možné, napíšte drabble alebo fic s použitím čo najviac slov z nasledujúceho zoznamu: Zhodovať sa Nepriepustný Netaktný Rumenec Mŕtvica Obrázok Ironický Lakonicky Granátové jablko Tajomstvo Miesto stretnutia - rande Malíček
happybirthday.png
Zhrnutie: Je Nový rok a Hermiona sa snaží dostať opitého Rona s Harrym domov. Keď je už totálne vyčerpaná konečne blízko domu, objaví sa komplikácia v podobe Blaisa Zabiniho a batoľaťa s Malfoyovými vlasmi. Prečo tento rok nezostala radšej doma?
rise_fall.jpg
Zhrnutie:

Voldemort je u moci a drží ve svých spárech celý kouzelnický svět. Draco ví o zástupu vězňů v podzemí Malfoy Manor, ale raději předstírá, že se pod jeho nohama žádné zrůdnosti neodehrávají, a utápí se v alkoholu a netečnosti. Až do dne, kdy je po něm vyžadován výslech. A ne jen tak někoho. Přestane někdy ignorovat realitu?

banerstavka.jpg
Zhrnutie: Albus Dumbledore by rád vytrhol Severusa Snapea zo samoty, v ktorej žije už takmer dvadsať rokov. Podarí sa mu to? Dej poviedky sa odohráva počas siedmeho roku štúdia chrabromilského tria v Rokforte.
blackrose.jpg
Zhrnutie: Vojna skončila, ministerstvo bolo očistené od korupcie a Harry učí v celkom novej aurorskej triede, ako súčasťou nového sveta. Má svojich priateľov, manželku a milenca po svojom boku. Keď sa mu nečakane zmení život, musí sa Harry rozhodnúť medzi povinnosťou a túžbou. Zatiaľ, čo on je vďačný za svoju rodinu, nemôže si pomôcť, ale žiali za mužom, ktorého opustil. Rovnako tak nedokáže zastaviť, aj po ôsmich dlhých rokoch, snahu o opätovné získanie Draca Malfoya. Koniec – koncov, konečne si zaslúži trochu šťastia.
2014_advent_univezalny.jpg
Zhrnutie: Harry a Draco píší pozvánky ke svému vánočnímu večírku. Každou z nich se snaží přizpůsobit adresátům, aby příznivě přijali velkou novinu, že spolu chodí. Příliš se jim nedaří.
swy.jpg
Zhrnutie: Hermiona a Draco spolu uvízli v přístěnku... Po krvi lačnící smetáky a kýble. Děsivá nutkání a dost... zajímavá pokušení. To může vést pouze ke...SRANDĚ! Psáno v dialozích! HrxD! Dámy a pánové, řekněte sbohem klišé!:D
2014_advent_univezalny.jpg
Zhrnutie: To poslední, co Draco Malfoy očekával po cestě domů z práce, bylo, že zakopne o Harryho Pottera. [vánoční povídka o nečekaném svazku]
oneshots_rumaan.jpg
Zhrnutie: Hermione has just been promoted to her dream job and the first case that crosses her desk is to track down a missing Draco Malfoy which leads her to a dragon reserve. Could the missing Malfoy be there?
oneshots_rumaan.jpg
Zhrnutie: Marietta Edgecombeová čakala roky, aby sa pomstila Hermione Grangerovej. Narcissa Malfoyová jej čoskoro poskytne dokonalú príležitosť a Marietta sa jej chystá zmocniť oboma rukami...
oneshots_rumaan.jpg
Zhrnutie: Now a Two-shot! Harry's in a bind. He's meant to be babysitting the kids, but an emergency Ministry meeting means he has to turn to the least prepossessing of his Aurors for help. How will Hermione react? EWE
oneshots_rumaan.jpg
Zhrnutie: Ako jedna z tých „šťastných“, ktorí sú predmetom valentískej aukcie na Rokforte, Hermiona zisťuje, že ju zo všetkých ľudí vyhral práve Draco Malfoy. Dokážu zabudnúť na minulosť a užiť si romantickú jazdu v kočiari.
oneshots_rumaan.jpg
Zhrnutie: Keď si Lucius vypočuje nečakané proroctvo, snaží sa ho rozlúštiť, až kým nie je príliš neskoro
bannerdontdie1.jpg
Zhrnutie:

Vyzerá unavený. Strhaný. Vyčerpaný. Vyzerá presne tak, ako sa ona cíti. Uvažuje, že sa asi cíti rovnako vyčerpane ako vyzerá. A možno ešte zmätenejšie. Práve všetko obetoval - svoju rodinu, svoju vieru... svoj život. Obetoval všetko, čo poznal, aby ju zachránil. Aby zachránil ich všetkých.

bannerdontdie1.jpg
Zhrnutie: Niekde medzi vtedy a teraz si sa zamilovala do draka namiesto do pekného princa. Zamilovala si sa do netvora. Draci sú vážne nepochopené stvorenia.
happybirthday.png
Zhrnutie: Je rozhodnuto ochránit mudlorozené před pokračující válkou tím, že nedostanou pozvání do Bradavic. Možná to nebyla dobrá volba. Hermionu Grangerovou to rozhodně nepotěšilo.
bannerdontdie1.jpg
Zhrnutie: A smile ghosts his lips as he feels her fingers trail over his face; down his nose, across his cheekbones, down his jaw. Over his lips. OneShot. SongFic.
KrN.png
Zhrnutie: Draco si odpykáva doživotný rozsudok v Azbakane a jeho jediným priateľom je pavúk. Každú noc ho pohryzie a jed vyvoláva halucinácie o Hermione. Vo svojich snoch sa do nej zamiluje, ale chce nechať všetko tak, ako je. Jediným problémom je, že tá Hermiona v snoch mu stále tvrdí, že je skutočná.
charon.jpg
Zhrnutie: Za neradostného Štedrého dňa ide Hermiona navštíviť hroby padlých. Tu stretá muža, ktorý zničil jej nádej a možno jediného človeka, ktorý jej ju môže vrátiť späť.
2014_advent_dramione.jpg
Zhrnutie: Je deň pred vianočnými prázdninami a Draco sa nemôže dočkať. Až na to, že čakať bude musieť, pretože tento deň neskončí, kým nezachráni Hermionu Grangerovú. Veľakrát. Poviedka s časovou slučkou.
drarry_2009.jpg
Zhrnutie: Drabble.
drarry_2012.jpg
Zhrnutie: Draco se poflakuje v ubohém klubu, když jej Blaise Zabini pošle ven okouknout cosi (nebo kohosi) velice zajímavého.
drarry2013.jpg
Zhrnutie: Nejsou schopni přenést se přes své neshody v Anglii, a tak ministr Pastorek posílá bystrozory Pottera a Malfoye do nádherného finského letoviska za účelem vyřešení jejich problémů. Nebo jiným.
drarry2013.jpg
Zhrnutie: Weaselyovic dvojčata uspořádají večírek na oslavu vytvoření nového lektvaru. Povídka je tak AU, až to hezké není. A obsahuje části pouze pro dospělé, samozřejmě.
advent2011.jpg
Zhrnutie: 24 vánočních příběhů. Hlavní hrdinové jsou samozřejmě Draco a Harry, přičemž Harry je posedlý Dracovým hlasem. Kromě jiného...
advent2011.jpg
Zhrnutie: Draco přehodnocuje své vánoční plány.
advent2011.jpg
Zhrnutie: (...) Přímo před ním, rozpláclý před krbem v učebně věštění z čísel, pevně svázaný silným lanem a nádherně umlčený hedvábnou, stříbrozelenou zmijozelskou školní kravatou, ležel úplně nehybný a zcela jasně rozlícený Harry Potter.
snamione2011.jpg
Zhrnutie: ...Draco sa zmocnil jej pier. Prehĺbila bozk a pritiahla si ho bližšie. „Narcissa,“ zasyčal Lucius cez celú miestnosť. „Psst!“ sykla späť. „Už je dospelý muž.“...
2013_advent_dramione.jpg
Zhrnutie: Granger, there's nothing special about Christmas. Christmas doesn't exist for us!" "How very sad."-Draco Malfoy has never had a real Christmas and Hermione Granger has taken it upon herself to give him his first real Christmas.