Preklady fanfiction :: zo sveta Harryho Pottera
Preklady fanfiction
zo sveta Harryho Pottera
Draco Malfoy

Other Results: 14 Série
Preklady


tisic_podob_krasy_banner.jpg
Zhrnutie:
okultnyhad.jpg
Zhrnutie: Preklad od: Althalus, Baceby a spol (2003 – 2004) – kapitoly 1 – 26 Vraby – kapitoly 27, 28 !honey! – kapitola 29 Mahareth – kapitoly 30-32 a Epilóg Harry v piatom ročníku získa hada, ktorý má videnia; Hermiona je rozpoltená medzi Ronom a Harrym, ktorý je rozpoltený medzi ňou a Ginny, ktorá je rozpoltená medzi ním a Dracom Malfoyom, ktorý je rozpoltený medzi ňou a lojalitou k svojmu otcovi. Voldemort sa možno teraz pokúsi naverbovať Harryho namiesto toho, aby ho zabil a sú tam obri, výcvik na animága, oslobodenie škriatkov, Súbojnícky klub, Snapova mysľomisa a oveľa viac!
banner_why_draco.jpg
Zhrnutie: Draco a Hermiona, ako všetci čerstvo ustanovení hlavní prefekti pred nimi, dostanú za úlohu si počas prvého týždňa semestra vymeniť telá, aby sa zabezpečilo, že v budúcnosti budú spolu úspešne spolupracovať.
banner_engaged1.jpg
Zhrnutie: Po tom, čo sa Hermionina sesternica pochváli, že si na vianočné sviatky privedie priateľa, sama si vymyslí zasnúbenie so snúbencom, ktorý neexistuje. To platí do okamihu, kým nezíska pomoc Draca Malfoya. Jediné, čo musí urobiť, je vydržať rodinné týždeň trvajúce oslavy.
morgana_banner.jpg
Zhrnutie: ‘Are we really doing this again, Malfoy?’
morgana_banner.jpg
Zhrnutie: Malfoy spends Christmas with the Granger family for the first time, and Hermione is not worried. Not at all.
morgana_banner.jpg
Zhrnutie: If Hermione Granger saw another sprig of mistletoe between now and Christmas, she was going to light it on fire.
morgana_banner.jpg
Zhrnutie: "Fancy meeting you, Granger." - a short one-shot.
morgana_banner.jpg
Zhrnutie: "Fancy meeting you, Granger." - a short one-shot.
morgana_banner.jpg
Zhrnutie: "Fancy meeting you, Granger." - a short one-shot.
musimesipomahat.jpg
Zhrnutie: Harry nemá čas na pomluvy, musí se přece hlavně starat o svůj obchod. A je to tak nejlepší. Vážně.
morgana_banner.jpg
Zhrnutie: She's supposed to be locked in her room like the prisoner she is. And yet, here she stands, in his bedroom, stirring up their past and making everything more... complicated. "Why have you come here?" "Don't say that. Don't say that like nothing ever happened." Alternate war.
morgana_banner.jpg
Zhrnutie: Happiness is holding the one you love. A DracoHermione vignette.
morgana_banner.jpg
Zhrnutie: Hermione tells her young daughter, Rose, the story of how Draco Malfoy once saved her life and wonders if some stories should be rewritten. Dramione one-shot. Draco/Hermione. Please review!
morgana_banner.jpg
Zhrnutie: With her husband sleeping one night, Hermione pulls out that box in the back of the bottom drawer along with memories of her past: A ketchup stained napkin from Seamus that started it all, a letter from Krum, a stolen hotel key, a birthday card from Ron, Mardi Gras beads & the champagne cork that ended it all.
morgana_banner.jpg
Zhrnutie: We, Malfoys have traditions that we have to follow. We also only master one weapon to its finest, which is 'malice', 'terrorize people' or just plain 'terror'.
morgana_banner.jpg
Zhrnutie: Strela sa chvíľu vznášala pri jeho tvári, akoby mu ponúkala druhú šancu chytiť ju. Opätovne pozrel na chrabromilčankinu stále šokovanú tvár, a predtým, ako by si oslobodenie okrídlenej loptičky mohol rozmyslieť, zmizla mu z dohľadu.
morgana_banner.jpg
Zhrnutie: Niekto raz povedal, že každý človek je zrodený pre tanec; vlastní jedinečný rytmus a melódiu, ktorou sa riadi. No hovorí sa taktiež, že my všetci máme svojho vlastného jedinečného partnera. V živote je naším poslaním takéhoto človeka nájsť, a tak dosiahnuť toho dokonalého tanca.
radio-banner.jpg
Zhrnutie: Niekoľko rokov po bitke o Rokfort vyčerpaný Draco Malfoy práve dosiahne svoj bod zlomu. Práve keď sa chystá vziať svoj život do vlastných rúk, vstúpi do neho istá osoba. Dokáže Hermiona, aby znova cítil?
worldappart.jpg
Zhrnutie: Draca Malfoy navštevuje Hermiona Grangerová uprostred noci. Ale ako je to možné? Už dva mesiaca je mŕtva… Nie je to príbeh o duchoch.
banner_love_me_twice1.jpg
Zhrnutie: '"They tore her apart and then wiped me out of her mind to send me a message. To mess up my life. To break..." he trailed off. Blaise nodded his head with understanding. "To break your heart," he finished for him.'
fourchristmas.gif
Zhrnutie: Občas tá najmenšia vec môže mať ten najväčší dôsledok.
sidetoside.jpg
Zhrnutie: Draco a Hermiona sedí spolu na ministerském Vánočním plese. Možná se budou tak nudit, že proberou minulost, možná budou jen pít.
quide.jpg
Zhrnutie: Príručka Dramione ľúbostnými príbehmi pre pokročilých (ktorá privádza párovanie vašich nepriateľov na novú úroveň)
quide.jpg
Zhrnutie: Príručka Dramione ľúbostnými príbehmi pre začiatočníka (Všetko, čo potrebujete vedieť, keď vymýšľate nádherné milostné dobrodružstvo medzi dvoma úhlavnými nepriateľmi)
drarry_2012.jpg
Zhrnutie: Série na sebe navazujících drabbles. Další jsou: A Closer Eye; Renewing Their Acquaintance; Playing Hard to Get; Suddenly Serious; The Interrogation; Disaster Prevention; Timing is Everything
drarrytesska.png
Zhrnutie: Harry pohŕda oslavou na Ministerstve (voľne preložené). Napísané na druhú výzvu v znení: Ak je to možné, napíšte drabble alebo fic s použitím čo najviac slov z nasledujúceho zoznamu: Zhodovať sa Nepriepustný Netaktný Rumenec Mŕtvica Obrázok Ironický Lakonicky Granátové jablko Tajomstvo Miesto stretnutia - rande Malíček
happybirthday.png
Zhrnutie: Je Nový rok a Hermiona sa snaží dostať opitého Rona s Harrym domov. Keď je už totálne vyčerpaná konečne blízko domu, objaví sa komplikácia v podobe Blaisa Zabiniho a batoľaťa s Malfoyovými vlasmi. Prečo tento rok nezostala radšej doma?