Preklady fanfiction :: zo sveta Harryho Pottera
Login
Preklady fanfiction
zo sveta Harryho Pottera
Hermione Granger
Hermiona Grangerová

Other Results: 8 Série
Preklady


happybirthday.png
Zhrnutie: Draco attempts to woo and win back a relunctant Hermione via OWL messages in time for Valentine's Day.
2012_advent_dramione.jpg
Zhrnutie: Draco celebrates the first 24 days of Christmas for Hermione. A present each day. She didn't think he would do it.
2014_advent_snamione.jpg
Zhrnutie: Ředitel skrývá tajemství, jež ho sblíží se zástupkyní, u níž konečně nalezne pochopení.
dramioneii.jpg
Zhrnutie: Psané slovo nelze zpochybnit, že?
2013_advent_mix.jpg
Zhrnutie: Je čas zařadit Hermionina a Severusova syna. Kam ho klobouk pošle? Jednorázovka.
oneshots_solace.jpg
Zhrnutie: Netreba sa sťažovať, že skladať skúšky je ťažké! Len si predstavte, aké to je – sedieť štyri hodiny v učebni a skúšať...
dramione2011.jpg
Zhrnutie: Draco Malfoy nenávidel Vianoce. Nenávidel vianočné vence, stuhy, výzdobu a girlandy. Nenávidel darčeky, sentimentálne vianočné filmy a dokonca vianočné sladkosti. Najviac zo všetkého nenávidel vianočné piesne, dokonca vtedy, keď ich spievala jeho susedka z vedľajšieho domu, Hermiona Grangerová.
oneshots_solace.jpg
Zhrnutie: After years of sidestepping Ron's advances, Hermione suddenly feels an attraction to him when he dresses as Snape for the Halloween Masquerade. But when she decides to act on her feelings, it may not be Ron at all...
activist.jpg
Zhrnutie: Hermiona nie je spokojná s posledným zákonom schváleným ministerstvom. Rozhodne sa, že vezme veci do vlastných rúk. Je to odpoveď na výzvu „Manželský zákon“.
effy.jpg
Zhrnutie: Vojna skončila a kým zvyšok čarodejníckeho sveta utápal svoj zármutok v šampanskom a oslavných báloch, Hermiona nachádza pokoj veľmi netradičným spôsobom... a s tou najneočakávanejšou osobou.
2014_advent_snamione.jpg
Zhrnutie: OS. SSHG. Une petite histoire pour Noël... Tout ça parce que Minerva avait décidé de se prendre pour Albus Dumbledore ! Comment les choses changent, juste parce que... Bonne lecture, et Joyeux Noël !
snamione2011.jpg
Zhrnutie: ... Nevedel, čo mal Ježiš na mysli, ale zdalo sa, že Lucifer súhlasil, aby sa stal anjelom. Severus zahromžil a lámal si hlavu nad tým, prečo sa podvolil tejto nebeskej stávke....
Zhrnutie:
advent_pre_arabesku.jpg
Zhrnutie: Pokračování Bells, Bells, Bells. Co Snape najde na zmijozelském vánočním stromu?
advent2015_uni1.jpg
Zhrnutie: „Jsi slepá, Grangerová? O kolik výmluvnější ještě musím být? Celou tu dobu tě sleduju a dal jsem ti polibek na dobré ráno!“ „A co má být, Malfoyi?“ „ZATRACENĚ SE MI LÍBÍŠ, TO MÁ BÝT!“ Dialog Hermiony a Draca, Vánoce v sedmém ročníku. Jednorázovka.
dramioneii.jpg
Zhrnutie: The afternoon is still and quiet, broken only by Draco's sudden declaration. "It's a dragon."
wandless_magic.jpg
Zhrnutie: Voldemort je mŕtvy. No Severus Snape nie. Zistí, že špionáž je i v súčasnej dobe veľmi potrebná – no nie je schopný ju uskutočniť.
snamione2011.jpg
Zhrnutie: ...„Takže, skutočne by ste išli dnes večer so mnou na Barbados?“ „Bude to lepšie, akoby sme mali sedieť v tomto bare a upiť sa k smrti,“...
jednorazovky_martik.png
Zhrnutie: Severus vzpomíná na setkáních Řádu. Rozjímání. Úvahy. Vzpomínky. A koho si vybavuje? Samozřejmě, Hermionu.
2012_advent_snamione_bonus.jpg
Zhrnutie:
sidetoside.jpg
Zhrnutie: Draco a Hermiona sedí spolu na ministerském Vánočním plese. Možná se budou tak nudit, že proberou minulost, možná budou jen pít.
dramione2011.jpg
Zhrnutie: Kam až váš může zavést telefonní rozhovor...
happybirthday.png
Zhrnutie: Hermiona a Severus vedou rozhovor
gift.png
Zhrnutie:

Válka je na spadnutí, atmosféra je napjatá nejen kvůli tlakům okolí, ale i prvními ztrátami na životech. V podobných momentech se musí každý svým specifickým způsobem poprat sám se sebou.

oneshots_solace.jpg
Zhrnutie: At a Ministry fancy dress ball, Hermione makes a very public declaration.
advent_2016.jpg
Zhrnutie: Dárky se ale přece balí bez magie!