Preklady fanfiction :: zo sveta Harryho Pottera
Preklady fanfiction
zo sveta Harryho Pottera
Hermione Granger
Hermiona Grangerová

Other Results: 5 Série
Preklady


happybirthday.png
Zhrnutie: Je Nový rok a Hermiona sa snaží dostať opitého Rona s Harrym domov. Keď je už totálne vyčerpaná konečne blízko domu, objaví sa komplikácia v podobe Blaisa Zabiniho a batoľaťa s Malfoyovými vlasmi. Prečo tento rok nezostala radšej doma?
cloakofcourage.jpg.png
Zhrnutie: Hermiona trpí strašnou ztrátou a musí se rozhodnout mezi dvěma cestami.
meadowlark1.jpg
Zhrnutie: Hermiona bola počas poslednej bitky zasiahnutá kliatbou a teraz sa snaží pochopiť, čo je realita a čo nie. Odhaľuje tá kliatba pravdu, ktorá bola sedem rokov utajovaná?
pomocnarukaosudu.jpg
Zhrnutie: Ron Weasley má za úkol dokončit jistou misi. Jak mu v tom může pomoci Severus? A pomůže? (Romance/Humor; Snamione)
phoenix_song.jpg
Zhrnutie: Profesor Snape vylieči Hermionine zranenia a obaja sú prekvapení tým, čo zistia. Musia začať spolupracovať, aby pomohli Harrymu poraziť lorda Voldemorta.
into_the_north.jpg
Zhrnutie:

Patnáct let po Voldemortově porážce Snape konečně našel mír. Neočekávaný a nevítaný příchod člověka z jeho minulosti je pro něj ostrou připomínkou, že ne všichni měli takové štěstí...

wandless_magic.jpg
Zhrnutie: Voldemort je mŕtvy. No Severus Snape nie. Zistí, že špionáž je i v súčasnej dobe veľmi potrebná – no nie je schopný ju uskutočniť.
a_most_unlikely.jpg
Zhrnutie: Neočakávaný list od Hermiony Grangerovej je impulzom pre začatie tej najnepravdepodobnejšej korešpondencie.
rise_fall.jpg
Zhrnutie:

Voldemort je u moci a drží ve svých spárech celý kouzelnický svět. Draco ví o zástupu vězňů v podzemí Malfoy Manor, ale raději předstírá, že se pod jeho nohama žádné zrůdnosti neodehrávají, a utápí se v alkoholu a netečnosti. Až do dne, kdy je po něm vyžadován výslech. A ne jen tak někoho. Přestane někdy ignorovat realitu?

activist.jpg
Zhrnutie: Hermiona nie je spokojná s posledným zákonom schváleným ministerstvom. Rozhodne sa, že vezme veci do vlastných rúk. Je to odpoveď na výzvu „Manželský zákon“.
banerstavka.jpg
Zhrnutie: Albus Dumbledore by rád vytrhol Severusa Snapea zo samoty, v ktorej žije už takmer dvadsať rokov. Podarí sa mu to? Dej poviedky sa odohráva počas siedmeho roku štúdia chrabromilského tria v Rokforte.
swy.jpg
Zhrnutie: Hermiona a Draco spolu uvízli v přístěnku... Po krvi lačnící smetáky a kýble. Děsivá nutkání a dost... zajímavá pokušení. To může vést pouze ke...SRANDĚ! Psáno v dialozích! HrxD! Dámy a pánové, řekněte sbohem klišé!:D
2014_advent_snamione.jpg
Zhrnutie: Ředitel skrývá tajemství, jež ho sblíží se zástupkyní, u níž konečně nalezne pochopení.
oneshots_rumaan.jpg
Zhrnutie: Hermione has just been promoted to her dream job and the first case that crosses her desk is to track down a missing Draco Malfoy which leads her to a dragon reserve. Could the missing Malfoy be there?
oneshots_rumaan.jpg
Zhrnutie: Marietta Edgecombeová čakala roky, aby sa pomstila Hermione Grangerovej. Narcissa Malfoyová jej čoskoro poskytne dokonalú príležitosť a Marietta sa jej chystá zmocniť oboma rukami...
oneshots_rumaan.jpg
Zhrnutie: Now a Two-shot! Harry's in a bind. He's meant to be babysitting the kids, but an emergency Ministry meeting means he has to turn to the least prepossessing of his Aurors for help. How will Hermione react? EWE
oneshots_rumaan.jpg
Zhrnutie: Ako jedna z tých „šťastných“, ktorí sú predmetom valentískej aukcie na Rokforte, Hermiona zisťuje, že ju zo všetkých ľudí vyhral práve Draco Malfoy. Dokážu zabudnúť na minulosť a užiť si romantickú jazdu v kočiari.
oneshots_rumaan.jpg
Zhrnutie: Keď si Lucius vypočuje nečakané proroctvo, snaží sa ho rozlúštiť, až kým nie je príliš neskoro
happybirthday.png
Zhrnutie:

Co se stane té noci po závěrečné bitvě v Bradavicích?

bannerdontdie1.jpg
Zhrnutie:

Vyzerá unavený. Strhaný. Vyčerpaný. Vyzerá presne tak, ako sa ona cíti. Uvažuje, že sa asi cíti rovnako vyčerpane ako vyzerá. A možno ešte zmätenejšie. Práve všetko obetoval - svoju rodinu, svoju vieru... svoj život. Obetoval všetko, čo poznal, aby ju zachránil. Aby zachránil ich všetkých.

jednorazovky_martik.png
Zhrnutie:
jednorazovky_martik.png
Zhrnutie: Je přesná jako hodinky, samá kadeř a krutost.
jednorazovky_martik.png
Zhrnutie: Severus vzpomíná na setkáních Řádu. Rozjímání. Úvahy. Vzpomínky. A koho si vybavuje? Samozřejmě, Hermionu.
jednorazovky_martik.png
Zhrnutie: Vidíte? Přímo tam: Ta, co si brečí do dýňového džusu.
jednorazovky_martik.png
Zhrnutie: I v nejhlubší tmě jsou vidět hvězdy.
bannerdontdie1.jpg
Zhrnutie: Niekde medzi vtedy a teraz si sa zamilovala do draka namiesto do pekného princa. Zamilovala si sa do netvora. Draci sú vážne nepochopené stvorenia.
happybirthday.png
Zhrnutie: Je rozhodnuto ochránit mudlorozené před pokračující válkou tím, že nedostanou pozvání do Bradavic. Možná to nebyla dobrá volba. Hermionu Grangerovou to rozhodně nepotěšilo.
bannerdontdie1.jpg
Zhrnutie: A smile ghosts his lips as he feels her fingers trail over his face; down his nose, across his cheekbones, down his jaw. Over his lips. OneShot. SongFic.
KrN.png
Zhrnutie: Draco si odpykáva doživotný rozsudok v Azbakane a jeho jediným priateľom je pavúk. Každú noc ho pohryzie a jed vyvoláva halucinácie o Hermione. Vo svojich snoch sa do nej zamiluje, ale chce nechať všetko tak, ako je. Jediným problémom je, že tá Hermiona v snoch mu stále tvrdí, že je skutočná.
charon.jpg
Zhrnutie: Za neradostného Štedrého dňa ide Hermiona navštíviť hroby padlých. Tu stretá muža, ktorý zničil jej nádej a možno jediného človeka, ktorý jej ju môže vrátiť späť.