Preklady fanfiction :: zo sveta Harryho Pottera
Preklady fanfiction
zo sveta Harryho Pottera
Jazyk originálu: HU

Other Results: 1 Série
Preklady


morgana_banner.jpg
Zhrnutie: Niekto raz povedal, že každý človek je zrodený pre tanec; vlastní jedinečný rytmus a melódiu, ktorou sa riadi. No hovorí sa taktiež, že my všetci máme svojho vlastného jedinečného partnera. V živote je naším poslaním takéhoto človeka nájsť, a tak dosiahnuť toho dokonalého tanca.
the-bracelet.jpg
Zhrnutie:

Hermiona je namyslená vševedka. Draco je sadistický idiot. Theo má hrôzu vzbudzujúce schopnosti všetko vedieť. Harry je príliš zaneprázdnený svojou priateľkou a svojím postavením hrdinu, aby bol príliš všímavý. Ginny sa v skutočnosti nezaujíma o nikoho iného okrem Harryho, ale na nešťastie je všímavá. Pansy chce, čo je jej. Ron nevie ako dostať to, čo je jeho. A Blaise má určite vo všetkom prsty. Alebo to možno vôbec nie je tak ako to je.

hadatsajefajn.jpg
Zhrnutie: Úvod: Hádať sa je dobré, ale len vtedy, keď je s kým. Prísady: traja netrpezliví učitelia, jeden dlho očakávaný list, nútený pobyt s jedným nanajvýš zmäteným a kreatívnym prízrakom a súboj vášní. Alebo ako sme potme hľadali baterku a namiesto nej našli niečo iné...
stavka2.jpg
Zhrnutie: Príbeh je pokračovaním poviedky „Stávka“. Dej sa odohráva päť rokov po ukončení štúdia Hermiony Grangerovej v Rokforte. Čarodejnícky svet sa stále zmieta v skrytej vojne s Voldemortom.
accountable.jpg
Zhrnutie: Válka skončila. Život Hermiony Grangerové, ač bezpečnější, přec není o nic méně spletitý. Nechtěné následky vítězství ovlivňují nejen ji, ale i všechny jí blízké.
a-familiar-place-iii-a-future-untold.gif
Zhrnutie:

Draco Malfoy musí cestovať do minulosti a je ochotný prežiť čokoľvek, dokonca znova zažiť najhorší rok svojho života, ak to bude znamenať, že zaistí svoju budúcnosť so ženou, ktorú miluje.

banerstavka.jpg
Zhrnutie: Albus Dumbledore by rád vytrhol Severusa Snapea zo samoty, v ktorej žije už takmer dvadsať rokov. Podarí sa mu to? Dej poviedky sa odohráva počas siedmeho roku štúdia chrabromilského tria v Rokforte.
Zhrnutie: Odměna za 6000-tý komentář u povídky Honba za sluncem (Chasing The Sun). Jakmile válka skončí, Hermiona na chvíli opustí kouzelnickou Británii, aby získala vzdělání v Americe, a tam prostě narazí na někoho s podobným nápadem.
seethelight.gif
Zhrnutie: Hermiona sa rozíde s Dracom. Niežeby mu to vadilo. On ju nepotrebuje. Je mu jedno, či je s niekým iným. Zmúdrenie je bolestivý proces.
dramioneii.jpg
Zhrnutie: Všechno to bylo o sexu.
advent_2016.jpg
Zhrnutie: Jen svazek totálně děsivých drabblat obsahujících potměšilý útok Minervy McGonagallové na příšerně odpornou Dolores Umbridgeovou, které ukáže, co to je neloajálnost!