Preklady fanfiction :: zo sveta Harryho Pottera
Preklady fanfiction
zo sveta Harryho Pottera
Párovanie: Dramione

Other Results: 10 Série
Preklady


banner_why_draco.jpg
Zhrnutie: Draco a Hermiona, ako všetci čerstvo ustanovení hlavní prefekti pred nimi, dostanú za úlohu si počas prvého týždňa semestra vymeniť telá, aby sa zabezpečilo, že v budúcnosti budú spolu úspešne spolupracovať.
banner_engaged1.jpg
Zhrnutie: Po tom, čo sa Hermionina sesternica pochváli, že si na vianočné sviatky privedie priateľa, sama si vymyslí zasnúbenie so snúbencom, ktorý neexistuje. To platí do okamihu, kým nezíska pomoc Draca Malfoya. Jediné, čo musí urobiť, je vydržať rodinné týždeň trvajúce oslavy.
natalie.png
Zhrnutie: Draco čekal sedm let na svoji příležitost.
morgana_banner.jpg
Zhrnutie: ‘Are we really doing this again, Malfoy?’
morgana_banner.jpg
Zhrnutie: Malfoy spends Christmas with the Granger family for the first time, and Hermione is not worried. Not at all.
morgana_banner.jpg
Zhrnutie: If Hermione Granger saw another sprig of mistletoe between now and Christmas, she was going to light it on fire.
morgana_banner.jpg
Zhrnutie: "Fancy meeting you, Granger." - a short one-shot.
morgana_banner.jpg
Zhrnutie: "Fancy meeting you, Granger." - a short one-shot.
morgana_banner.jpg
Zhrnutie: "Fancy meeting you, Granger." - a short one-shot.
11thing.png
Zhrnutie: Předtím než její život skončí, chce Hermiona Grangerová udělat 11 věcí…
ouah.gif
Zhrnutie: Princ nikdy nevrátil Popoluške črievičku, diabolská nevlastná sestra je nebezpečnejšia než si myslíte a skutočná Popoluška sa stále ešte neprezradila. Bude treba viac než len mágiu, aby dala túto rozprávku do poriadku skôr než hodiny odbijú polnoc...
morgana_banner.jpg
Zhrnutie: She's supposed to be locked in her room like the prisoner she is. And yet, here she stands, in his bedroom, stirring up their past and making everything more... complicated. "Why have you come here?" "Don't say that. Don't say that like nothing ever happened." Alternate war.
morgana_banner.jpg
Zhrnutie: Happiness is holding the one you love. A DracoHermione vignette.
morgana_banner.jpg
Zhrnutie: Hermione tells her young daughter, Rose, the story of how Draco Malfoy once saved her life and wonders if some stories should be rewritten. Dramione one-shot. Draco/Hermione. Please review!
morgana_banner.jpg
Zhrnutie: With her husband sleeping one night, Hermione pulls out that box in the back of the bottom drawer along with memories of her past: A ketchup stained napkin from Seamus that started it all, a letter from Krum, a stolen hotel key, a birthday card from Ron, Mardi Gras beads & the champagne cork that ended it all.
morgana_banner.jpg
Zhrnutie: We, Malfoys have traditions that we have to follow. We also only master one weapon to its finest, which is 'malice', 'terrorize people' or just plain 'terror'.
morgana_banner.jpg
Zhrnutie: Strela sa chvíľu vznášala pri jeho tvári, akoby mu ponúkala druhú šancu chytiť ju. Opätovne pozrel na chrabromilčankinu stále šokovanú tvár, a predtým, ako by si oslobodenie okrídlenej loptičky mohol rozmyslieť, zmizla mu z dohľadu.
morgana_banner.jpg
Zhrnutie: Niekto raz povedal, že každý človek je zrodený pre tanec; vlastní jedinečný rytmus a melódiu, ktorou sa riadi. No hovorí sa taktiež, že my všetci máme svojho vlastného jedinečného partnera. V živote je naším poslaním takéhoto človeka nájsť, a tak dosiahnuť toho dokonalého tanca.
Silhouettes.jpg
Zhrnutie: "He would've known her silhouette in a room made of shadows." A ghost story that's not about ghosts at all. Dramione one-shot. EWE.
worldappart.jpg
Zhrnutie: Draca Malfoy navštevuje Hermiona Grangerová uprostred noci. Ale ako je to možné? Už dva mesiaca je mŕtva… Nie je to príbeh o duchoch.
banner_love_me_twice1.jpg
Zhrnutie: '"They tore her apart and then wiped me out of her mind to send me a message. To mess up my life. To break..." he trailed off. Blaise nodded his head with understanding. "To break your heart," he finished for him.'
fourchristmas.gif
Zhrnutie: Občas tá najmenšia vec môže mať ten najväčší dôsledok.
sidetoside.jpg
Zhrnutie: Draco a Hermiona sedí spolu na ministerském Vánočním plese. Možná se budou tak nudit, že proberou minulost, možná budou jen pít.
quide.jpg
Zhrnutie: Príručka Dramione ľúbostnými príbehmi pre pokročilých (ktorá privádza párovanie vašich nepriateľov na novú úroveň)
quide.jpg
Zhrnutie: Príručka Dramione ľúbostnými príbehmi pre začiatočníka (Všetko, čo potrebujete vedieť, keď vymýšľate nádherné milostné dobrodružstvo medzi dvoma úhlavnými nepriateľmi)
predstiranilasky.jpg
Zhrnutie: Ginny a Ron Weasleyovi podávali svým partnerům lektvary lásky. Ale takové tajemství nemůže zůstat skryté navěky. Když Harry zjistí pravdu, reaguje na tu novinu zvláštně, ale Hermiona je prostě rozzuřená. Prahne po pomstě a ta bude sladká. První část (kterou je možné považovat za prequel) vypráví Harryho smutný příběh, druhá je o Hermionině romanci a pomstě.
dennikzakazanejlasky.png
Zhrnutie:

Chapters of an affair, through the eyes of two lovers: an unfaithful husband and his mistress. Rated for Mature subject matter. Eleven-part series.

becoming1b.jpg
Zhrnutie:

Ministerstvo zistí, že existuje kliatba, ktorá ovplyvní aj Chrabromil aj Slizolin. Musí jednať a presadí si manželský zákon. Hermionu spárujú s Malfoyom, ale ministerstvo bude musieť najprv odvliecť jej mŕtve telo uličkou k oltáru, než si ho vezme.

Zhrnutie: Draco miluje svého syna víc než cokoliv na světě, proto když mu jej chce jeho bývalá žena odvést požádá o pomoc tu nejméně pravděpodobnou osobu . Hermiona se musí rozhodnout zda pomoc jejímu bývalému nepříteli stojí za změnu celého jejího života .