Preklady fanfiction :: zo sveta Harryho Pottera
Preklady fanfiction
zo sveta Harryho Pottera
Počet slov originálu: _ 30K-50K

Other Results: 3 Série
Preklady


banner_neodchazejtise.jpg
Zhrnutie: V osmém ročníku Hermiona zjistí, že umírá kvůli kletbě, která byla na ni seslána během mučení v sídle Malfoyů. Měsíce ji pomalu zabíjí. Profesor Snape, zahořklý a dobitý muž, který přežil, zdráhavě nabídne pomoc s léčbou, dokud je studentkou v Bradavicích. Hermiona se rozhodne přijmout.
banner_why_draco.jpg
Zhrnutie: Draco a Hermiona, ako všetci čerstvo ustanovení hlavní prefekti pred nimi, dostanú za úlohu si počas prvého týždňa semestra vymeniť telá, aby sa zabezpečilo, že v budúcnosti budú spolu úspešne spolupracovať.
je_to_jednoduche1.jpg
Zhrnutie:

V kartotéke chýrneho detektíva, ktorý stále býva v dome na Baker Street, sa nachádza fotografia hnedookej dievčiny s venovaním „Drahému pánovi Holmesovi od vďačnej H. G.“ Po otázke, aký príbeh je s ňou spätý, vytiahne z úst svoju slávnu fajku a nenapodobiteľným chrapľavým hlasom prednesie: „Ach, to bolo nezabudnuteľné...“

Banner_owl.jpg
Zhrnutie: Válka skončila, je třeba začít znovu žít. Hermiona se vydává pomoci někomu, o koho se ostatní nezajímají, a nakonec pomůže i sama sobě.
predstiranilasky.jpg
Zhrnutie: Ginny a Ron Weasleyovi podávali svým partnerům lektvary lásky. Ale takové tajemství nemůže zůstat skryté navěky. Když Harry zjistí pravdu, reaguje na tu novinu zvláštně, ale Hermiona je prostě rozzuřená. Prahne po pomstě a ta bude sladká. První část (kterou je možné považovat za prequel) vypráví Harryho smutný příběh, druhá je o Hermionině romanci a pomstě.
simply2.jpg
Zhrnutie:

Sequel to Simply Irresistible Draco and Hermione as parents tell their story to their children of that year after the war and how they healed each other with some potions explosions and a developing friendship that led to an irrefutable love then heartbreak that led them to where they are now.

familynight.jpg
Zhrnutie: Když Bradavice začnou se čtvrtletními rodičovskými večery, Harry je povinen se jich účastnit. Tváří v tvář bolesti, na kterou naráží na každém kroku, bude muset odhalit pravý význam rodiny a skutečnost, že někdy ji najdete tam, kde byste to nikdy nečekali.
sirotek.png
Zhrnutie: Během vánočních prázdnin prvního ročníku Harry objeví Zrcadlo z Erisedu. Když jej ukáže Ronovi, začnou se hádat. S pocitem naprostého osamění Harry udělá ukvapené rozhodnutí, které bude mít za následek vážné zranění.
afterimage.png
Zhrnutie: Draco zaslepený predsudkami, túžbou po spravodlivosti a láske zúfalo hľadá ako spraviť tie správne rozhodnutia, keď sa jeho život stále viac a viac vymyká spod kontroly.
choosentrial.png
Zhrnutie: AU po 6. knihe. Kúzlo, ktoré spustí devastujúcu reťaz udalostí. Svet je u konca, smrť sa prebúdza. A Draco Malfoy je v strede toho všetkého.
komnataztracsnu.png
Zhrnutie: Krátce po finální bitvě hledá Hermiona způsob, jak se smířit s tolika úmrtími. Objeví skrytou komnatu, očarovaný zápisník a možnost, jak zachránit lidský život.
did.jpg
Zhrnutie: Následkem nehody v sedmém ročníku přijde Draco o zrak. Zpočátku se úplně stáhne do sebe, vyhýbá se jakékoliv pomoci a případné lítosti druhých; je rozhodnut postarat se sám o sebe. Ale jakmile Harry zkříží svou cestu s Dracovým černým světem, vytvoří se mezi oběma chlapci podivuhodné přátelství, kdy se oba naučí vidět jiným způsobem nejen sami sebe, ale i toho druhého.
tik.png
Zhrnutie: Bylo, nebylo, jednou se stalo, že se Severus Snape a Harry Potter políbili. Mladší muž ovšem po střetu s Temným pánem záhadně zmizel a nikdo nevěděl, kde je, ani co se mu stalo.
againstallodds.jpg
Zhrnutie: Hermioně a Dracovi je osmnáct a už dokončili Bradavice. Jsou spolu od sedmého ročníku (Voldemort byl zabit na konci šestého). Stali se primusem a primuskou s pokoji oddělenými od ostatních. Takže na začátku děje jsou spolu už rok a nikomu to nevadí. Hermiona studuje léčitelství u sv. Munga a Draco pracuje u Gringottů. Draco opouští Hermionu a zanechává jí samotnou s obrovským problémem. Po letech se vrací zpátky, ale není už příliš pozdě?
stronger.png
Zhrnutie: Celý můj život vedl k tomuto okamžiku, k této chvilkové tragédii. Nedokázal jsem si představit větší katastrofu, větší zklamání. Nebyl horší konec než zkroucení mých střev a řev mé krve.
the_nietzsche1.jpg
Zhrnutie: Ministerstvo podniká kroky proti zbývajícím předsudkům v kouzelnické společnosti a žádá Hermionu o pomoc. „Co chceš? Peníze? Moc? Řekni si svou cenu, Grangerová. Nedovolím, aby mi má hrdost stála v cestě, když mi hrozí, že skončím v Azkabanu.“
ycmm.jpg
Zhrnutie: Niekedy je váš nepriateľ jediný priateľ, ktorého máte. Inokedy až taký veľkým priateľom nie je. Ak nemáte vôbec nikoho, na koho by ste sa obrátili, môžete sa obrátiť na toho, kto vaše nešťastie spôsobil? A čo ak sa pokúsi zmeniť váš názor na všetko, čomu ste doposiaľ verili?
hellbanner.jpg
Zhrnutie: Draco a Hermiona zomreli kvôli nepodarenému žartíku. Sú odsúdení k večnému zatrateniu a ich trestom je byť neustále spolu, 24 hodín/7 dní v týždni. Podarí sa im to zvládnuť a nájsť cestu k vykúpeniu?
ssmlt.png
Zhrnutie: Nevybrali si, že budou pracovat spolu nebo že spolu prožijí tragédii. Ale teď, když jsou ztracení, zranění a když jsou spolu, si musí vybrat, jestli se společně zachrání… nebo sami umřou.
entrapment.jpg
Zhrnutie: Hermiona Grangerová se ocitne uvězněná kletbou v Malfoy Manor s nikým jiným než s Dracem Malfoyem. Budou potřebovat jeden druhého, aby se dostali ven, ale také pro nutkání, které nemá ani jeden z nich sílu popřít.
monster_4.png
Zhrnutie: Pochybnosti boli podivná záležitosť. Boli ako kliešť; na povrchu neškodné, ale keď s zavŕtali hlbšie, boli mimoriadne nebezpečné. A pre Draca Malfoya, úspešného smrťožrúta, nemilosrdného vojaka a hrdého čistokrvného mohli byť jeho pádom.
destined.png
Zhrnutie:

Draco nevěděl, jaké následky budou mít jeho činy, ale jak kouzlo rychle postupovalo ze špiček prstů vzhůru do jeho paží a pak dál do nohou, věděl, že to nebude nic dobrého.

alnl.jpg
Zhrnutie:

Pokračovanie poviedky Náhle precitnutie Hermiona len chcela vrátiť Dracovi život späť, ale akosi mala pocit, že počas tejto cesty stratila samu seba. Teraz bolo na ňom navrátiť jej život a dokázať, že stojí o jeho lásku.

static.jpg
Zhrnutie: Rád zachránil Draca a Luciusa po tom, čo sa voči nim obrátil Voldemort. Všetky bezpečné domy sú plné a Hermiona Grangerová je jediná, ktorá ich môže k sebe vziať. Bude súhlasiť po tom, čo utrpela také drastické nervové zrútenie?
badmedicine.jpg
Zhrnutie: Draco Malfoy, vzorový príklad skazenosti, jedného dňa sleduje Hermionu Grangerovú do nepoužívanej časti Rokfortu a objaví jej nepopísateľné tajomstvo... A, áno, celá tá scéna na cintoríne sa neudiala. Cedric Diggory stále žije. Pretože som to povedala.
delusion.jpg
Zhrnutie: Hermiona pri Dracovi neochotne prebáda svoju zlú stránku, aby mu pomohla vyhrať stávku proti Pansy, ktorá zahŕňa Harryho.
we-learned-the-sea.jpg
Zhrnutie: Vymazané scény k poviedke Spoznali sme more
a-sudden-awakening.jpg
Zhrnutie:

Z dôvodov zatiaľ neznámych zabráni Hermiona s Harrym, aby Draco dostal, čo si zaslúži a zmiernia mu trest. Lenže kto koho zachraňuje a pred čím? Uvidel ju sedieť na stoličke oproti. Naposledy čo ju videl, ležala na zemi a myslel si, že je mŕtva. V tú noc ju nezachránil kvôli nej samotnej, urobil to hlavne kvôli sebe. Takže mu nič nedlhovala. A stále to bola humusáčka.

meadowlark1.jpg
Zhrnutie: Hermiona bola počas poslednej bitky zasiahnutá kliatbou a teraz sa snaží pochopiť, čo je realita a čo nie. Odhaľuje tá kliatba pravdu, ktorá bola sedem rokov utajovaná?
banerstavka.jpg
Zhrnutie: Albus Dumbledore by rád vytrhol Severusa Snapea zo samoty, v ktorej žije už takmer dvadsať rokov. Podarí sa mu to? Dej poviedky sa odohráva počas siedmeho roku štúdia chrabromilského tria v Rokforte.