Preklady fanfiction :: zo sveta Harryho Pottera
Preklady fanfiction
zo sveta Harryho Pottera
Počet slov originálu: sakra dlhé 200K-300K

Other Results: 2 Série
Preklady


stolen.jpg
Zhrnutie: Keď dvaja nepriatelia predstierajú z dvoch veľmi odlišných dôvodov vzájomnú lásku, kto je tým, kto chce oklamať srdce a kto tým, kto klame sám seba?
flawed_perfection.jpg
Zhrnutie:

Konečne je Harry pripravený na dokonalé leto so svojím krstným otcom a priateľmi, minimálne tak to leto začína. Ale byť Harrym Potterom znamená, že nič nezostane pokojné nadlho.

apprentice.jpg
Zhrnutie: Hermiona zachráni život Severusovi Snapovi v Škriekajúcej búde. Zatiaľ, čo je ešte stále v kóme u Svätého Munga, kde sa pomaly zotavuje zo svojho zranenia, sa začína jeho súd kvôli jeho zločinom. Napriek úsiliu Harryho, aby dostal milosť, Snapove oslobodenie prichádza s podmienkou. Bude prepustený na tri roky aby dokázal svoju sociálnu rehabilitáciu. Do troch rokov si musí nájsť manželku. Ak podmienku nesplní do konca života zostane v Azkabane.
Banner_TSaCh.jpg
Zhrnutie: Téma cestování časem – tam a nikdy zpět. Severus Snape se vrací v čase a dobře si uvědomuje, co by se stalo, kdyby selhal. Snaží se působit na Harryho Pottera, největšího čaroděje všech dob, a veškeré původní předsudky drží stranou. Děj začíná v momentě, kdy Hagrid přivede Harryho na Příčnou ulici. Příběh ignoruje viteály.
isolation.jpg
Zhrnutie:

Nemůže opustit ten pokoj. Její pokoj. A všechno je to vina Řádu. Omezený jen na malý prostor s mudlovskou šmejdkou jako jedinou společností. Něco ho to bude stát. Možná zdravý rozum. Možná ne.

we-learned-the-sea.jpg
Zhrnutie: Draco Malfoy otočí po veľmi úspešnej kariére medzi smrťožrútmi, potom naverbuje Harryho a Hermionu, aby mu pomohli v pláne, ako premôcť Temného pána. Príbeh o odpusteniach.
a-familiar-place-part-ii-the-founders-story.jpg
Zhrnutie:

Draco a Hermiona sú učiteľmi na Rokforte. Vykopávky na hradných pozemkoch a artefakty štyroch zakladateľov možno prinesú viac problémov, než si uvedomujú. Ako zvládnu ten zmätok? Budú schopní vyrovnať sa s minulosťou a pritom mať stále budúcnosť? Pokračovanie AFP.