Preklady fanfiction :: zo sveta Harryho Pottera
Preklady fanfiction
zo sveta Harryho Pottera
Počet slov originálu: set sakra dlhé > 300K

Other Results: 2 Série
Preklady


dobby.jpg
Zhrnutie: Harry je zachránený od Dursleyovcov Severusom Snapeom. Čo povie Harrymu, spôsobí, že ostane ohromený. Kto je môj otec? Nie všetko čo bolo, je tak ako má byť. Kto je naozaj predurčený byť "Vykupiteľom Čarodejníckeho sveta"?
dobby.jpg
Zhrnutie: Trest sa premení v katastrofu, keď sa Snape, Hermiona, Draco, Harry a Ron sa prenesú 96 rokov do minulosti. Obsahuje: Kánon, PoA, neskôr AU. Snape môže byť trochu OOC, ale je to tak, ako ho vidím. Nakoniec Snape adoptuje Harryho a Draca.
the-bracelet.jpg
Zhrnutie:

Hermiona je namyslená vševedka. Draco je sadistický idiot. Theo má hrôzu vzbudzujúce schopnosti všetko vedieť. Harry je príliš zaneprázdnený svojou priateľkou a svojím postavením hrdinu, aby bol príliš všímavý. Ginny sa v skutočnosti nezaujíma o nikoho iného okrem Harryho, ale na nešťastie je všímavá. Pansy chce, čo je jej. Ron nevie ako dostať to, čo je jeho. A Blaise má určite vo všetkom prsty. Alebo to možno vôbec nie je tak ako to je.

magiekrvi.jpg
Zhrnutie:

Magie krve měla Harryho udržet v bezpečí, ale jeho mudlovští příbuzní nejsou nesmrtelní. Magie krve měla Harrymu předat podobu po jeho adoptivním otci, ale ta se nyní vytrácí. Krev utváří pouto, ale to dělají i vzpomínky na nenávist – nebo lásku.

banner_chasing_the_sun.jpg
Zhrnutie: AU, od Fénixova řádu dál. Hermiona se jen chtěla naučit léčit; zjistí, že profesor Snape je přece jen lidská bytost a že jeho činy dramaticky ovlivňují průběh války.
banner_post_tenebras1.jpg
Zhrnutie: „Po temnotě světlo.“ Náhodné setkání deset let po válce není jen shoda okolností a může mít dalekosáhlé důsledky. Příběh o mnoha věcech, ale především o uzdravování.
broken.jpg
Zhrnutie: "Pocítil niečo blízke ľútosti k žene pred ním. A kým to nekonečne Draca rozrušovalo, to, čo ho znechucovalo najviac zo všetkého, bol mučivý fakt, že niekto či niečo zlomilo dušu Hermiony Grangerovej k nepoznaniu."
rise_fall.jpg
Zhrnutie:

Voldemort je u moci a drží ve svých spárech celý kouzelnický svět. Draco ví o zástupu vězňů v podzemí Malfoy Manor, ale raději předstírá, že se pod jeho nohama žádné zrůdnosti neodehrávají, a utápí se v alkoholu a netečnosti. Až do dne, kdy je po něm vyžadován výslech. A ne jen tak někoho. Přestane někdy ignorovat realitu?