Preklady fanfiction :: zo sveta Harryho Pottera
Login
Preklady fanfiction
zo sveta Harryho Pottera
Počet slov originálu: poriadne dlhé 100K-200K

Other Results: 4 Série
Preklady


afu.jpg
Zhrnutie: Draco nedokázal zabudnúť na minulosť a Hermiona si na ňu nechcela spomenúť. Začali ako nepriatelia, stali sa priateľmi, zamilovali sa a potom sa dajako stali znova nepriateľmi a ani jeden nevedel vlastne prečo. Spoločne pomôžu tomu druhému zahojiť sa a možno sa znova zamilujú.
bannerawafd.jpg
Zhrnutie: Jarný semester na Rokforte začína veľkým haló ohľadne návratu Draca Malfoya, ktorý sa vracia do ôsmeho ročníka po pobyte v Azbakane. Ale s Dracom Malfoyom vôbec nič nie je v poriadku a hlavná prefektka Hermiona Grangerová si nemôže pomôcť, aby sa nezaplietla.
becoming1b.jpg
Zhrnutie:

Ministerstvo zistí, že existuje kliatba, ktorá ovplyvní aj Chrabromil aj Slizolin. Musí jednať a presadí si manželský zákon. Hermionu spárujú s Malfoyom, ale ministerstvo bude musieť najprv odvliecť jej mŕtve telo uličkou k oltáru, než si ho vezme.

albus_potter_and_the_year_of_the_badger.png
Zhrnutie: Z čeho má největší strach? Z létání... z vlastní hůlky... z toho, jestli zapadne. Jeho nejlepší přátelé? Prudká oheň sršící sestřenice, a chladný, strohý syn smrtijeda. Jeho kolej... ehm... Mrzimor? Seznamte se s novým triem... Albus Potter, Scorpius Malfoy a Rose Weasleyová.
ouah.gif
Zhrnutie: Princ nikdy nevrátil Popoluške črievičku, diabolská nevlastná sestra je nebezpečnejšia než si myslíte a skutočná Popoluška sa stále ešte neprezradila. Bude treba viac než len mágiu, aby dala túto rozprávku do poriadku skôr než hodiny odbijú polnoc...

Brko od Jimmi

quill.jpg
Zhrnutie: Veľmi zvláštne napísaný príbeh...
cloakofcourage.jpg.png
Zhrnutie: Hermiona trpí strašnou ztrátou a musí se rozhodnout mezi dvěma cestami.
delicate.png
Zhrnutie:

Rose „Zrzka“ Weasleyová je těhotná. „Nejsem dostatečně stará na to, abych se stala matkou! Sotva vím, jak si zavázat tkaničky od bot, proboha!“ Snaží se vyrovnat s novinkami. „Už nikdy neopustím tuto koupelnu.“ Nevezme to ale moc dobře. „Můžu žít na zubní pastě a šampónu.“ V podstatě, ztratila rozum. Toto je její příběh.

a-familiar-place.jpg
Zhrnutie:

Vojna skončila a jediné, čo Hermiona Grangerová chcela, bolo ísť na známe miesto, niekam, kde sa mohla cítiť bezpečne, takže sa vrátila do Rokfortu. Keď sedela vo vlaku pri jej spiatočnej ceste, aby dokončila svoje vzdelanie, všimla si, že je vo vlaku aj Draco Malfoy. Vedela, prečo sa vracia ona... vracia sa, aby našla útechu v niečom známom. Ale vedela, že on sa vracia preto, pretože nemá kam inam ísť. Kto by si kedy pomyslel, že to, čo začalo ako výmena niekoľkých slov vo vlaku, a prechádzka lesom, sa stane priateľstvom, ktoré vedie k niečomu väčšiemu, niečomu väčšiemu než láska, niečomu, čo bolo úplne a absolútne dôverne známe.

blooddragon.gif
Zhrnutie:

Draco Malfoy, podobne ako Harry, sa narodí pod proroctvom, ktoré hovorí, že pomôže získať Voldemortovi nesmrteľnosť. Hermiona porodí Dracovi dieťa, ktoré je spojené s oboma proroctvami. Vážny (seriózny) príbeh lásky a realistické zakončenie potterovskej série.

fenix.jpg
Zhrnutie: Krátko po Dumbledorovej smrti Draco premýšľa nad svojím osudom a začína spochybňovať priania Temného pána. Toto je moja verzia 7. knihy pri využití zápletiek JKR a základného charakteru postáv.
phoenix_song.jpg
Zhrnutie: Profesor Snape vylieči Hermionine zranenia a obaja sú prekvapení tým, čo zistia. Musia začať spolupracovať, aby pomohli Harrymu poraziť lorda Voldemorta.
phoenix_tears.jpg
Zhrnutie: Prvá kapitola Fénixových sĺz priamo nadväzuje na poslednú kapitolu Fénixovej piesne. V čase Dumbledorovej smrti spolupracovala Hermiona so Severusom už celý rok. Teraz však na oboch čakajú veľmi rozdielne a neľahké úlohy.
raven.jpg
Zhrnutie: Londýnský Tower má temnou a krvavou minulost jak v mudlovském, tak kouzelnickém světě. Dříve sloužil nejen jako vězení, ale i jako svatyně. Co kdyby se tak stalo znovu?
finding_the_key.jpg
Zhrnutie:

Pokračování OSVOBOZENÍ (Harryho Pottera) – Severus Snape již není zvědem, oficiálně uznal Harryho Pottera za svého syna. Užuž se zná, že se Harryho život konečně bude ubírat směrem k lepším zítřkům... Kánonu se dodrží v rozsahu prvních pěti knih, tedy nezahrnuje dění Prince dvojí krve a následující vývoj. Dokončeno. 53 kapitol. Pro čtenáře od 16 let (pro rozumně vyspělé dospívající a starší). Oceněno cenou ZLATÉHO BRKU pro rok 2006.

their-room.png
Zhrnutie:

Začína nový školský rok a s ním obľúbený Hermionin predmet - Aritmantika (Veštenie z čísel). Lenže pani profesorka má v úmysle im to tento rok spestriť a tak, čo nevymyslí? Nové pravidlá. A kto má najväčšiu smolu - no predsa Hermiona, lebo sa jej ujde, no hádajte kto.
Kto by si kedy pomyslel, že to, čo začalo ako výmena niekoľkých slov vo vlaku, a prechádzka lesom, sa stane priateľstvom, ktoré vedie k niečomu väčšiemu, niečomu väčšiemu než láska, niečomu, čo bolo úplne a absolútne dôverne známe.

imperius.png
Zhrnutie:

„Imperius… Vlkodlaci… Vy-víte-kdo…“ Poslední slova umírajícího muže donutila Remuse Lupina k riskantnímu vyšetřování v neslavně známém Ústavu pro zdivočelé. Pokračování povídky Oblivious, jejíž přečtení by bylo užitečné, ne však zásadní.

inbloodonly_emsnape.png
Zhrnutie: Snape je Harryho otec. Nikdo z té noviny není šťastný. 16+ díky barvitému jazyku, temným motivům a mírnému násilí.
a_little_more_time.png
Zhrnutie: HP 7 spoiler. Bylo by možné zachránit dva životy, aniž by došlo ke změně historie? Bylo by možné dát jim budoucnost dvacet let od jejich údajné smrti? Teddy Lupin je o tom přesvědčen…
once-upon-a-thyme.jpg
Zhrnutie: Draco a Hermiona cestujú späť v čase a vymenia si svoje pozície v živote. Obaja získajú tvrdé ponaučenie o rodine, cti a láske. Áno - skutočná hrozba pre všetkých DHr priaznivcov, ktorí túžite po dobrej, dlhej fanfics Ocenenia: množstvo cien, množstvo prekladov Varovanie: POVIEDKA VZNIKLA V ČASE, KEĎ SA PREDPOKLADALO, ŽE ZABINI JE DIEVČA.
hpasi.gif
Zhrnutie: Čo môžete získať, keď už ste stratili všetko, čo ste kedy mali? Draco Malfoy to zistí počas svojho posledného ročníka na Rokforte. Tá najčistejšia duša Magika privádza dvoch nepriateľov dohromady, prinúti ich spolupracovať za veľmi mimoriadnych okolností.
leapintime.jpg
Zhrnutie: Ak viete, čo sa stane, dokážete zmeniť budúcnosť? Draco to chce skúsiť. Stratil všetko a zložil sľub. Bude ho schopný dodržať?
restricted2.jpg
Zhrnutie: Harryho pátý ročník. Příběh začíná na poslední hodině nitrobrany. Severuse Snapea tak rozčílí narušitelské jednání Harryho Pottera, že využije magický artefakt – Scios Totalus – a sešle na něj dávné kouzlo. Netuší, co tímto svým unáhleným činem způsobil. Brzy se mu totiž všechno začne vymykat z rukou.
facade.png
Zhrnutie: Keď syn Draca Malfoya začne chodiť na Rokfort a je šokujúco zaradený do Chrabromilu, začne byť zrejmé, že to pre vedúcu fakulty, Hermionu Grangerovú, nebude ľahké. Keď Scorpiusa vyberú do školiaceho programu, musia Draco s Hermionou odložiť nabok svoje rozdiely a spolupracovať, aby mu pomohli. Dokážu to?
tread-softly.png
Zhrnutie: „Jsem Jonathan Frost. Byl jsem Voldemort a Tom Raddle. A byl jsem taky Harry Potter.“ Po finální konfrontaci s Voldemortem se Harry změní a je hozen zpět v čase do doby Pobertů a mladého Severuse Snapea.
aupa671x115.jpg
Zhrnutie: Sequel/An Unlikely Pair/They were married for two weeks & were to spend the weekend at their parent's. Crazy, to date one day, & then marry the next, since they were such an unlikely pair. He was rich & pureblood. She, Muggle-born. It was love, of course.
a-familiar-place-iii-a-future-untold.gif
Zhrnutie:

Draco Malfoy musí cestovať do minulosti a je ochotný prežiť čokoľvek, dokonca znova zažiť najhorší rok svojho života, ak to bude znamenať, že zaistí svoju budúcnosť so ženou, ktorú miluje.

oblivious.png
Zhrnutie:

o když je na napadení Remuse Lupina vlkodlakem víc než jen špatně načasovaná procházka v lese? Tajemství se vynořují, když do města přijde zdivočelý…

unlockinghp.jpg
Zhrnutie:

Severusi Snapeovi se začínají zdát sny, sny skutečné jako vzpomínky. Co se mu snaží jeho mysl sdělit? Dějově navazuje na Fénixův řád, tedy logicky nezahrnuje dění Prince dvojí krve a následující vývoj.

just_to_be.png
Zhrnutie: Po Relikviích smrti. Nebere v potaz epilog. Šest let po válce Hermiona objevuje zanedbané a zneužívané děti, které nemají místo ve světě po Voldemortovi, a muže, který stojí v pozadí a snaží se napravit škody. Příběh o usmíření, vykoupení a především o lásce.