Preklady fanfiction :: zo sveta Harryho Pottera
Preklady fanfiction
zo sveta Harryho Pottera
Počet slov originálu: _5K-10K

Other Results: 1 Série
Preklady


rumour_has_it.png
Zhrnutie: Preklad, ktorý rieši nedostatok vianočných poviedok a má hlavne pobaviť. Ale slovíčko „Vianoce“ v ňom padne, takže to sedí...
ThinLine.png
Zhrnutie: Je jen tenká linie mezi starým rokem a novým, mezi láskou a bolestí, mezi vztekem a chtíčem, mezi nepřátelstvím… a něčím jiným.
365daysofgranger.jpg
Zhrnutie: Trvá mu 365 dní, kým si uvedomí, čo mal vedieť už od začiatku.
afternoon_mungo.jpg
Zhrnutie: Desetiletí po skončení druhé války s Voldemortem Severus Snape a Hermiona Grangerová tráví svá odpoledne u svatého Munga.
navratrityh.png
Zhrnutie: Rita Holoubková napsala pokračování své biografie o Albusi Brumbálovi a Snapeův portrét vlastní výtisk. Rita odhaluje vše o Albusových romantických eskapádách k překvapení všech… včetně Albuse.
chains.jpg
Zhrnutie: Tma, kobky, chrastící řetězy, dvě spoutaná, bezmocná těla…. nebo Tma, chrastící řetězy, na posteli spoutané … hm … bezmocné tělo…
hysi.png
Zhrnutie: Během poválečného klidu spřádá Hermiona plán, který zahrnuje Severuse Snapea. Plány Hermiony Grangerové byly vždy skvěle promyšlené, barevně rozvrhnuté v zápisnících, znamenitě sestavené, v podstatě legendární. Ale nikdy nebyly klidné. A vůbec, opravdu je klidný život to, co Severus chce? Drží se kánonu, nebere na vědomí epilog. Možná SS/HG.
ponocovani.png
Zhrnutie:

Pozdně noční rozhovory s Nymfadorou vždy postrádají nudu a bezpochyby jsou lákavé. Pozdně noční flirtování s Nymfadorou je zcela jiný příběh.

crimsonjess750.png
Zhrnutie: Temná poviedka. Veľmi temná poviedka.
symbolon.jpg
Zhrnutie: Grécke slovo „symbolón“ (znak, znamenie) označovalo polovicu rozlomeného predmetu, ktorý sa používal na overenie totožnosti nositeľa. Mohla to byť pečať, minca alebo obrázok. Po spojení oboch častí bolo možné prečítať celú správu doručenú neznámemu adresátovi. Hermiona Grangerová a Severus Snape sú si predurčení a stretávajú sa v rôznych historických obdobiach.
carodejky_3.png
Zhrnutie: Severus shledává banální klevetění kolegů docela zábavným… Tedy dokud nezaslechne něco, co se banálním vůbec nezdá. Jednorázovka. AU.
kirsten.jpg
Zhrnutie: Jednorázovka. Týždeň po ´Vianočnom Dramione´. Malfoy a Hermiona nemôžu zabudnúť čo sa na Štedrý deň stalo. Chcela som urobiť ďalší príbeh, ktorý sa točí okolo odpočítavania. A čo je lepšie ako polnočné odpočítavanie na Silvestra?
Pumkinpatch.gif
Zhrnutie: Pokračovanie Záhonu s tekvicami. Harry, Ron, Hermiona a teraz aj Draco stále utekajú pred smrťožrútmi. Noc pred Vianocami narazia na začarovaný les.
promenny.jpg
Zhrnutie: Když Teddy přijde na nové využití své proměnnosti, je to Victorie, kdo mu pomůže najít stabilitu.
rhyssen.jpg
Zhrnutie: Možná, že se od sebe zase tolik nelišili. Za uplynulou hodinu se nezměnil ani on, ani Hermiona, ale něco mezi nimi - a to byl celý ten rozdíl. Noc a den, tma a světlo - a to všechno ostatní mezi tím.
bannerdontdie1.jpg
Zhrnutie:

On uteká od svojej temnej minulosti, prichádza a odchádza z jej života; má strach nehýbať sa. Ona zostáva na tom istom mieste, pretože sa bojí pohnúť ďalej a dúfa, že on sa jedného dňa rozhodne zostať.

toyk.jpg
Zhrnutie: Draco a Hermiona dospeli a stali sa nie tak presne tým, čím si o nich každý myslel, že sa stanú a teraz musia pracovať spoločne. Draco sa pozoruhodne zmenil, ale dokáže si to Hermiona uvedomiť?
quidditch_betb.gif
Zhrnutie: Draco zbrklo uzavrie stávku s Potterom ohľadne výsledku ich posledného súboja v metlobale. Takže mu ostane na krku nemožné – naučiť súťaživú Grangerovú, ako sa hrá metlobal. Teda, ak sa mu podarí vyhnúť sa nemocničnému krídlu.
quidditch_betb.gif
Zhrnutie: Ronova túžba po Malfoyovom Firebolte II ho prinúti uzavrieť hlúpu a veľmi zničujúcu stávku. Ako Hermiona zareaguje, keď to zistí? A ako to Malfoy využije, aby získal výhody pre seba?
100_days.jpg
Zhrnutie: "...môžeme predstierať, že spolu naozaj chodíme..." - 100 dní vo vzťahu s Dracom Malfoyom - Možno, že to v konečnom dôsledku nebude až taká pohroma, ako to na prvý pohľad vyzerá.
MargaritaVille.jpg
Zhrnutie: Niektorí ľudia hovoria, že vždy je na vine nejaká žena...
Pumkinpatch.gif
Zhrnutie: Harry, Ron a Hermiona sú na úteku pred smrťožrútmi, keď narazia na schátralý dom so poľom tekvíc na zadnom dvore. Až na to, že na tých tekviciach je niečo magické...
dantelovesong.jpg
Zhrnutie: Tretí diel trilógie Cháronov dar. Po roku vojny musia Draco s Hermionou nájsť rovnováhu medzi koncami a začiatkami a čeliť minulosti, ktorá ich urobila takými, akí sú.
yearofrose.jpg
Zhrnutie: Kronika roku, který následoval po Cháronovu daru.
forgetting_remembering_bann.jpg
Zhrnutie: Love story pri mori pre dynonugget. More je ako jeho spomienky. Vytrvalé, neodpúšťajúce, nádherné.
TheYearofSpiders.jpg
Zhrnutie: Jeden rok po vojne je Hermiona lapená v úlohe, ktorá ju možno zničí. Tajomstvo a tragédia zahaľujú jej existenciu a v osudný deň odhalenia si konečne uvedomí, o čom tak dlho snívala.
asilentnight08.jpg
Zhrnutie: Vianoce sú najtemnejšou časťou jej roku, kto by jej asi tak mohol dokázať, že jej zlé spomienky sú minulosťou a že on je jej vianočným darčekom na celý život
minimal_risk.jpg
Zhrnutie: Takto si koniec roka nepredstavovala.
a-valentines-day-surprise.jpg
Zhrnutie: Boli zakázaní, ich láska ukrytá pred svetom, ale v tento jeden deň nezáležalo na ničom inom okrem ich citov jeden k druhému.
ward1.jpg
Zhrnutie: V izbe Janusa Thickeyho Hermiona zistí, že nedokonalosť je celkom postačujúca.