Preklady fanfiction :: zo sveta Harryho Pottera
Login
Preklady fanfiction
zo sveta Harryho Pottera
Žáner: Romance

Other Results: 10 Série
Preklady


happybirthday.png
Zhrnutie: Klobouk se o počátku školy nevyjádřil tak úplně pravdivě. A možná z dobrého důvodu. G/S/R/H
happybirthday.png
Zhrnutie: Seznam lží na různá témata, které Draco použil na Hermionu.
100_days.jpg
Zhrnutie: "...môžeme predstierať, že spolu naozaj chodíme..." - 100 dní vo vzťahu s Dracom Malfoyom - Možno, že to v konečnom dôsledku nebude až taká pohroma, ako to na prvý pohľad vyzerá.
happybirthday.png
Zhrnutie: Draco attempts to woo and win back a relunctant Hermione via OWL messages in time for Valentine's Day.
11thing.png
Zhrnutie: Předtím než její život skončí, chce Hermiona Grangerová udělat 11 věcí…
2012_advent_dramione.jpg
Zhrnutie: Draco celebrates the first 24 days of Christmas for Hermione. A present each day. She didn't think he would do it.
2014_advent_snamione.jpg
Zhrnutie: Ředitel skrývá tajemství, jež ho sblíží se zástupkyní, u níž konečně nalezne pochopení.
365daysofgranger.jpg
Zhrnutie: Trvá mu 365 dní, kým si uvedomí, čo mal vedieť už od začiatku.
dramioneii.jpg
Zhrnutie: Psané slovo nelze zpochybnit, že?
bannerafpiv.gif
Zhrnutie: Hermiona nemá tento rok vôbec vianočnú náladu a hľadá ju všade možne. Možno keby prehľadala Dôverne známe miesto, vianočná nálada by si namiesto toho našla ju.
afu.jpg
Zhrnutie: Draco nedokázal zabudnúť na minulosť a Hermiona si na ňu nechcela spomenúť. Začali ako nepriatelia, stali sa priateľmi, zamilovali sa a potom sa dajako stali znova nepriateľmi a ani jeden nevedel vlastne prečo. Spoločne pomôžu tomu druhému zahojiť sa a možno sa znova zamilujú.
AMMMusyc.jpg
Zhrnutie: Historická zmes drámy a romantiky z obdobia Regentstva
drarry_2009.jpg
Zhrnutie: KOMIX !! Překvapení k Valentinovi.
a-valentines-day-surprise.jpg
Zhrnutie: Boli zakázaní, ich láska ukrytá pred svetom, ale v tento jeden deň nezáležalo na ničom inom okrem ich citov jeden k druhému.
bannerawafd.jpg
Zhrnutie: Jarný semester na Rokforte začína veľkým haló ohľadne návratu Draca Malfoya, ktorý sa vracia do ôsmeho ročníka po pobyte v Azbakane. Ale s Dracom Malfoyom vôbec nič nie je v poriadku a hlavná prefektka Hermiona Grangerová si nemôže pomôcť, aby sa nezaplietla.
bannersnarry.jpg
Zhrnutie: Stalo se zvykem předávat studentům po slavnostním udělování diplomů dar. Dostane ho Harry Potter také anebo se této tradice odmítne jeho milenec účastnit?
dramione2011.jpg
Zhrnutie: Draco Malfoy nenávidel Vianoce. Nenávidel vianočné vence, stuhy, výzdobu a girlandy. Nenávidel darčeky, sentimentálne vianočné filmy a dokonca vianočné sladkosti. Najviac zo všetkého nenávidel vianočné piesne, dokonca vtedy, keď ich spievala jeho susedka z vedľajšieho domu, Hermiona Grangerová.
becoming1b.jpg
Zhrnutie:

Ministerstvo zistí, že existuje kliatba, ktorá ovplyvní aj Chrabromil aj Slizolin. Musí jednať a presadí si manželský zákon. Hermionu spárujú s Malfoyom, ale ministerstvo bude musieť najprv odvliecť jej mŕtve telo uličkou k oltáru, než si ho vezme.

oneshots_solace.jpg
Zhrnutie: After years of sidestepping Ron's advances, Hermione suddenly feels an attraction to him when he dresses as Snape for the Halloween Masquerade. But when she decides to act on her feelings, it may not be Ron at all...
activist.jpg
Zhrnutie: Hermiona nie je spokojná s posledným zákonom schváleným ministerstvom. Rozhodne sa, že vezme veci do vlastných rúk. Je to odpoveď na výzvu „Manželský zákon“.
effy.jpg
Zhrnutie: Vojna skončila a kým zvyšok čarodejníckeho sveta utápal svoj zármutok v šampanskom a oslavných báloch, Hermiona nachádza pokoj veľmi netradičným spôsobom... a s tou najneočakávanejšou osobou.
2014_advent_snamione.jpg
Zhrnutie: OS. SSHG. Une petite histoire pour Noël... Tout ça parce que Minerva avait décidé de se prendre pour Albus Dumbledore ! Comment les choses changent, juste parce que... Bonne lecture, et Joyeux Noël !
alexmalfoy2.jpg
Zhrnutie: Ako syn Draca Malfoya pomáha „zbaliť“ mu tú najneočakávanejšiu osobu.
snamione2011.jpg
Zhrnutie: ... Nevedel, čo mal Ježiš na mysli, ale zdalo sa, že Lucifer súhlasil, aby sa stal anjelom. Severus zahromžil a lámal si hlavu nad tým, prečo sa podvolil tejto nebeskej stávke....
Zhrnutie: Čím Ginny napálí Draca Malfoye?
arrogance-and-ignorance.jpg
Zhrnutie:

Romanca zasadená do čias románov Jane Austenovej. Toto je príbeh ženy a muža. Muž si myslí, že je lepší než ostatní a žena vie, že je chytrejšia. Bez ohľadu na ich rozdiely majú jednu vec spoločnú, obaja sú zamilovaní do toho druhého.

bus_stop.jpg
Zhrnutie: Každé ráno se Hermiona a Draco potkají na autobusové zastávce. Romance točící se kolem deštníku. Povídka vyhrála Dramione Awards.
vianoce2010.jpg
Zhrnutie: "... Pořádně to vycucni. Mmmm, já vím, že máš plnou pusu, ale chce to jen cvik..."