Preklady fanfiction :: zo sveta Harryho Pottera
Login
Preklady fanfiction
zo sveta Harryho Pottera
Žáner: Angst

Other Results: 5 Série
Preklady


effy.jpg
Zhrnutie: Vojna skončila a kým zvyšok čarodejníckeho sveta utápal svoj zármutok v šampanskom a oslavných báloch, Hermiona nachádza pokoj veľmi netradičným spôsobom... a s tou najneočakávanejšou osobou.
advent_2012.jpg
Zhrnutie: Každý rok na vánoce chce Harry slyšet příběh o tom, jak se dostal do Tkalcovské uličky.... v krabici.

Brko od Jimmi

quill.jpg
Zhrnutie: Veľmi zvláštne napísaný príbeh...
broken.jpg
Zhrnutie: "Pocítil niečo blízke ľútosti k žene pred ním. A kým to nekonečne Draca rozrušovalo, to, čo ho znechucovalo najviac zo všetkého, bol mučivý fakt, že niekto či niečo zlomilo dušu Hermiony Grangerovej k nepoznaniu."
gift.png
Zhrnutie:

Válka je na spadnutí, atmosféra je napjatá nejen kvůli tlakům okolí, ale i prvními ztrátami na životech. V podobných momentech se musí každý svým specifickým způsobem poprat sám se sebou.

charon.jpg
Zhrnutie: Za neradostného Štedrého dňa ide Hermiona navštíviť hroby padlých. Tu stretá muža, ktorý zničil jej nádej a možno jediného človeka, ktorý jej ju môže vrátiť späť.
happybirthday.png
Zhrnutie:
cloakofcourage.jpg.png
Zhrnutie: Hermiona trpí strašnou ztrátou a musí se rozhodnout mezi dvěma cestami.
WtRR.jpg
Zhrnutie: Hermione is the one who finds Draco weeping in the bathroom. He flees. She chases him into the Room of Requirement, and the room forces them to face their greatest fears together in order to find the door.
oneshots_rumaan.jpg
Zhrnutie: Keď si Lucius vypočuje nečakané proroctvo, snaží sa ho rozlúštiť, až kým nie je príliš neskoro
dramioneii.jpg
Zhrnutie: I'm a contradiction my dear, Hermione Granger. I'm the best and the worst of it. So what if I lie. At least I'm truthful about it. A poem - not a story One Shot.
dantelovesong.jpg
Zhrnutie: Tretí diel trilógie Cháronov dar. Po roku vojny musia Draco s Hermionou nájsť rovnováhu medzi koncami a začiatkami a čeliť minulosti, ktorá ich urobila takými, akí sú.
2014_advent_snamione.jpg
Zhrnutie: Láska bola pre Snapa vždy ako nazeranie do okien domu iného muža.
happybirthday.png
Zhrnutie: Jediné, čo som kedy chcel...
advent_the_spirit.jpg
Zhrnutie: Vánoce ve vzduchu navodí Vánoce v srdci. Série vánočních jednorázovek s různými páry a postavami, inspirované vánoční náladou.
dudleyhovzpominky.jpg
Zhrnutie: Minerva potřebuje pomoc s doručením dalšího dopisu do Zobí ulice č. 4. Čtyřicátník Dudley není takový, jak Harry očekává. Následuje dlouho odkládaný rozhovor. Navazující na kánon, ale možná ne tak, jak byste čekali. Prolog k povídce Snapeovy vzpomínky.
dramioneii.jpg
Zhrnutie: Z cyklu jednorázovek Meus Contraho
phoenix_tears.jpg
Zhrnutie: Prvá kapitola Fénixových sĺz priamo nadväzuje na poslednú kapitolu Fénixovej piesne. V čase Dumbledorovej smrti spolupracovala Hermiona so Severusom už celý rok. Teraz však na oboch čakajú veľmi rozdielne a neľahké úlohy.
restricted2.jpg
Zhrnutie:

Oficiálne zhrnutie: Nedokážete si predstaviť nič, čo by bolo tak nesprávne. Ani oni dvaja nie.

Neoficiálne zhrnutie: Ron sa opije v bare, kde až dodatočne zistí, s kým tancuje. Po spoločne strávenej noci musia ísť na rande, pretože Ron nemáva romániky na jednu noc.

hp_calendar_2018.jpg
Zhrnutie: Minerva McGonagallová by Severuse Snapea během jeho ředitelského období nejraději vážně zabila.
finding_the_key.jpg
Zhrnutie:

Pokračování OSVOBOZENÍ (Harryho Pottera) – Severus Snape již není zvědem, oficiálně uznal Harryho Pottera za svého syna. Užuž se zná, že se Harryho život konečně bude ubírat směrem k lepším zítřkům... Kánonu se dodrží v rozsahu prvních pěti knih, tedy nezahrnuje dění Prince dvojí krve a následující vývoj. Dokončeno. 53 kapitol. Pro čtenáře od 16 let (pro rozumně vyspělé dospívající a starší). Oceněno cenou ZLATÉHO BRKU pro rok 2006.

happybirthday.png
Zhrnutie: Lord Voldemort announces that he's going to celebrate his birthday with Sugar Quills, PintheBeakontheHippogriff, and Death Eaters in hula skirts. Has he finally lost his mind?
isolation.jpg
Zhrnutie:

Nemůže opustit ten pokoj. Její pokoj. A všechno je to vina Řádu. Omezený jen na malý prostor s mudlovskou šmejdkou jako jedinou společností. Něco ho to bude stát. Možná zdravý rozum. Možná ne.

Snarry2.png
Zhrnutie: Harry a Severus se milují. Co se stane, když vyjde jejich známost najevo?
2013_advent_snamione.jpg
Zhrnutie: Počkaj na mňa. Len pár rokov.
jednorazovky_martik.png
Zhrnutie: Nikdo nebude obviňovat Severuse Snapea z toho, že je nebelvír.
2017_advent_univezalny.jpg
Zhrnutie: Hermiona Grangerová vždycky čeká a má strach – v tom je jeho jistota.
a_little_more_time.png
Zhrnutie: HP 7 spoiler. Bylo by možné zachránit dva životy, aniž by došlo ke změně historie? Bylo by možné dát jim budoucnost dvacet let od jejich údajné smrti? Teddy Lupin je o tom přesvědčen…
bannerdontdie1.jpg
Zhrnutie:

"Pansy, nie je to tak, že by som ťa nemiloval. Ja len..." "Ju miluješ viac."

gift.png
Zhrnutie:

Někdy se války vedou i v restauracích nad šálkem černé kávy.
POZOR rozhodně žádný happy end.