Preklady fanfiction :: zo sveta Harryho Pottera
Preklady fanfiction
zo sveta Harryho Pottera
Žáner: Hurt/ComfortPreklady


dennikzakazanejlasky.png
Zhrnutie:

Chapters of an affair, through the eyes of two lovers: an unfaithful husband and his mistress. Rated for Mature subject matter. Eleven-part series.

ThinLine.png
Zhrnutie: Je jen tenká linie mezi starým rokem a novým, mezi láskou a bolestí, mezi vztekem a chtíčem, mezi nepřátelstvím… a něčím jiným.
dobby.jpg
Zhrnutie: Trest sa premení v katastrofu, keď sa Snape, Hermiona, Draco, Harry a Ron sa prenesú 96 rokov do minulosti. Obsahuje: Kánon, PoA, neskôr AU. Snape môže byť trochu OOC, ale je to tak, ako ho vidím. Nakoniec Snape adoptuje Harryho a Draca.
banner_symmetrical_transit.jpg
Zhrnutie:

Draco verí, že svet sa pokašľal kvôli nedostatku rovnováhy. Všetko na svete musí byť vyvážené: láska a nenávisť, pravá a ľavá, slnko a mesiac. Nikto však nevyrastá v tejto harmónii, čo vedie k deštrukcii. Ľudia sú prinútení existovať v nesúlade, a iba ak majú šťastie, nájdu rovnováhu s pomocou niekoho iného.

bannerdontdie1.jpg
Zhrnutie:

"Aký je to pocit, Grangerová? Keď vieš, že ťa nikto nepočuje kričať?" "Jeden človek počuje." "Och? A kto?" "Ty." [Mala pravdu. Ona vždy mala pravdu.].

flawed_perfection_interlude.jpg
Zhrnutie:

Chýbajúci "ten" rozhovor Siriusa s Harrym

oftrollawizkids.png
Zhrnutie: Prvý rok. Učiteľský zbor si uvedomí, že je Harry zanedbávaný a snaží sa mu pomôcť pridelením mentora, ktorým bude Severus Snape. V niektorých kapitolách sa vyskytuje telesný trest
sirotek.png
Zhrnutie: Během vánočních prázdnin prvního ročníku Harry objeví Zrcadlo z Erisedu. Když jej ukáže Ronovi, začnou se hádat. S pocitem naprostého osamění Harry udělá ukvapené rozhodnutí, které bude mít za následek vážné zranění.
theoccludedsoul.png
Zhrnutie: Severus Snape udělá, co považuje za nutné, aby všechno dokončil, ale zničí jej to. O pár let později Hermiona Grangerová zjistí, že s ní počítal při své nápravě. Temná snamionka. AU po Relikviích smrti.
bannerdontdie1.jpg
Zhrnutie:

"Aký je to pocit, Grangerová? Keď vieš, že ťa nikto nepočuje kričať?" "Jeden človek počuje." "Och? A kto?" "Ty." [Mala pravdu. Ona vždy mala pravdu.].

unsalvageable.png
Zhrnutie:

'You can't save me Granger.' 'But I can try, can't I' And he lets her.

repressed.png
Zhrnutie:

Draco Malfoy si z detstva veľa nepamätá. Pamätá si však dievča. Dievča s hnedými vlasmi a hnedými očami. Spomína si na jej smiech a jej hlas, ale ani za svet si nemôže spomenúť na jej tvár.

ssmlt.png
Zhrnutie: Nevybrali si, že budou pracovat spolu nebo že spolu prožijí tragédii. Ale teď, když jsou ztracení, zranění a když jsou spolu, si musí vybrat, jestli se společně zachrání… nebo sami umřou.
monster_4.png
Zhrnutie: Pochybnosti boli podivná záležitosť. Boli ako kliešť; na povrchu neškodné, ale keď s zavŕtali hlbšie, boli mimoriadne nebezpečné. A pre Draca Malfoya, úspešného smrťožrúta, nemilosrdného vojaka a hrdého čistokrvného mohli byť jeho pádom.
aftermath.jpg
Zhrnutie: Draco sa v období, ktoré nasledovalo po vojne, nachádza na osamelom mieste...
afu.jpg
Zhrnutie:

Draco nedokázal zabudnúť na minulosť a Hermiona si na ňu nechcela spomenúť. Začali ako nepriatelia, stali sa priateľmi, zamilovali sa a potom sa dajako stali znova nepriateľmi a ani jeden nevedel vlastne prečo. Spoločne pomôžu tomu druhému zahojiť sa a možno sa znova zamilujú.

pomocnarukaosudu.jpg
Zhrnutie: Ron Weasley má za úkol dokončit jistou misi. Jak mu v tom může pomoci Severus? A pomůže? (Romance/Humor; Snamione)
arabeska_banner.jpg
Zhrnutie: Jednatřicet momentů v průběhu sedmi let, kdy Zmijozelové vycházeli s ostatními asi o něco lépe, než by měli.
happybirthday.png
Zhrnutie:

Co se stane té noci po závěrečné bitvě v Bradavicích?

bannerdontdie1.jpg
Zhrnutie: A smile ghosts his lips as he feels her fingers trail over his face; down his nose, across his cheekbones, down his jaw. Over his lips. OneShot. SongFic.
Zhrnutie: Ocenění za tisící komentář k povídce Honba za sluncem (Chasing the Sun); Hermiona je otrávená, že tak blízko konci školy nakonec obdržela trest, který se ale ukáže být tím, co ona – a také Snape – nevěděla, že potřebuje. Post-DH AU
advent_2012.jpg
Zhrnutie: Do you remember our Christmases together Gred? A short Oneshot of George talking to Fred on Christmas.
gift.png
Zhrnutie: Válka zanechala na každém méně i více viditelné jizvy.
gift.png
Zhrnutie: Je po válce, jizvy zůstaly jak na těle, tak i na duši. Nikdy ovšem není pozdě přijmout pomocnou ruku, vstát a vrátit se zpět do života.
gift.png
Zhrnutie: Lásce neporučíš.
gift.png
Zhrnutie: Přál si zemřít za letu
gift.png
Zhrnutie: Klasická a trošku klišoidní Hermiona a Siriius aneb jaké je známe a milujeme
Zhrnutie: Ráno před prvním dnem Siriuse v Bradavicích
Zhrnutie: Krátký návod pro zmijozely. Drabble.
Zhrnutie: Dean je umělec. Se svými štětci a talentem obarvuje svět – mnohdy příliš šedý. Lenka je hvězda. Svými úsměvy a přítomností osvětluje Deanův život – mnohdy příliš temný.