Preklady fanfiction :: zo sveta Harryho Pottera
Preklady fanfiction
zo sveta Harryho Pottera
Žáner: Hurt/ComfortPreklady


radio-banner.jpg
Zhrnutie: Niekoľko rokov po bitke o Rokfort vyčerpaný Draco Malfoy práve dosiahne svoj bod zlomu. Práve keď sa chystá vziať svoj život do vlastných rúk, vstúpi do neho istá osoba. Dokáže Hermiona, aby znova cítil?
gift.png
Zhrnutie: Je po válce, jizvy zůstaly jak na těle, tak i na duši. Nikdy ovšem není pozdě přijmout pomocnou ruku, vstát a vrátit se zpět do života.
gift.png
Zhrnutie: Válka zanechala na každém méně i více viditelné jizvy.
gift.png
Zhrnutie: Přál si zemřít za letu
dennikzakazanejlasky.png
Zhrnutie:

Chapters of an affair, through the eyes of two lovers: an unfaithful husband and his mistress. Rated for Mature subject matter. Eleven-part series.

ThinLine.png
Zhrnutie: Je jen tenká linie mezi starým rokem a novým, mezi láskou a bolestí, mezi vztekem a chtíčem, mezi nepřátelstvím… a něčím jiným.
dobby.jpg
Zhrnutie: Trest sa premení v katastrofu, keď sa Snape, Hermiona, Draco, Harry a Ron sa prenesú 96 rokov do minulosti. Obsahuje: Kánon, PoA, neskôr AU. Snape môže byť trochu OOC, ale je to tak, ako ho vidím. Nakoniec Snape adoptuje Harryho a Draca.
banner_symmetrical_transit.jpg
Zhrnutie:

Draco verí, že svet sa pokašľal kvôli nedostatku rovnováhy. Všetko na svete musí byť vyvážené: láska a nenávisť, pravá a ľavá, slnko a mesiac. Nikto však nevyrastá v tejto harmónii, čo vedie k deštrukcii. Ľudia sú prinútení existovať v nesúlade, a iba ak majú šťastie, nájdu rovnováhu s pomocou niekoho iného.

bannerdontdie1.jpg
Zhrnutie:

"Aký je to pocit, Grangerová? Keď vieš, že ťa nikto nepočuje kričať?" "Jeden človek počuje." "Och? A kto?" "Ty." [Mala pravdu. Ona vždy mala pravdu.].

flawed_perfection_interlude.jpg
Zhrnutie:

Chýbajúci "ten" rozhovor Siriusa s Harrym

oftrollawizkids.png
Zhrnutie: Prvý rok. Učiteľský zbor si uvedomí, že je Harry zanedbávaný a snaží sa mu pomôcť pridelením mentora, ktorým bude Severus Snape. V niektorých kapitolách sa vyskytuje telesný trest
sirotek.png
Zhrnutie: Během vánočních prázdnin prvního ročníku Harry objeví Zrcadlo z Erisedu. Když jej ukáže Ronovi, začnou se hádat. S pocitem naprostého osamění Harry udělá ukvapené rozhodnutí, které bude mít za následek vážné zranění.
theoccludedsoul.png
Zhrnutie: Severus Snape udělá, co považuje za nutné, aby všechno dokončil, ale zničí jej to. O pár let později Hermiona Grangerová zjistí, že s ní počítal při své nápravě. Temná snamionka. AU po Relikviích smrti.
bannerdontdie1.jpg
Zhrnutie:

"Aký je to pocit, Grangerová? Keď vieš, že ťa nikto nepočuje kričať?" "Jeden človek počuje." "Och? A kto?" "Ty." [Mala pravdu. Ona vždy mala pravdu.].

unsalvageable.png
Zhrnutie:

'You can't save me Granger.' 'But I can try, can't I' And he lets her.

repressed.png
Zhrnutie:

Draco Malfoy si z detstva veľa nepamätá. Pamätá si však dievča. Dievča s hnedými vlasmi a hnedými očami. Spomína si na jej smiech a jej hlas, ale ani za svet si nemôže spomenúť na jej tvár.

ssmlt.png
Zhrnutie: Nevybrali si, že budou pracovat spolu nebo že spolu prožijí tragédii. Ale teď, když jsou ztracení, zranění a když jsou spolu, si musí vybrat, jestli se společně zachrání… nebo sami umřou.
monster_4.png
Zhrnutie: Pochybnosti boli podivná záležitosť. Boli ako kliešť; na povrchu neškodné, ale keď s zavŕtali hlbšie, boli mimoriadne nebezpečné. A pre Draca Malfoya, úspešného smrťožrúta, nemilosrdného vojaka a hrdého čistokrvného mohli byť jeho pádom.
aftermath.jpg
Zhrnutie: Draco sa v období, ktoré nasledovalo po vojne, nachádza na osamelom mieste...
afu.jpg
Zhrnutie:

Draco nedokázal zabudnúť na minulosť a Hermiona si na ňu nechcela spomenúť. Začali ako nepriatelia, stali sa priateľmi, zamilovali sa a potom sa dajako stali znova nepriateľmi a ani jeden nevedel vlastne prečo. Spoločne pomôžu tomu druhému zahojiť sa a možno sa znova zamilujú.

pomocnarukaosudu.jpg
Zhrnutie: Ron Weasley má za úkol dokončit jistou misi. Jak mu v tom může pomoci Severus? A pomůže? (Romance/Humor; Snamione)
arabeska_banner.jpg
Zhrnutie: Jednatřicet momentů v průběhu sedmi let, kdy Zmijozelové vycházeli s ostatními asi o něco lépe, než by měli.
happybirthday.png
Zhrnutie:

Co se stane té noci po závěrečné bitvě v Bradavicích?

bannerdontdie1.jpg
Zhrnutie: A smile ghosts his lips as he feels her fingers trail over his face; down his nose, across his cheekbones, down his jaw. Over his lips. OneShot. SongFic.
Zhrnutie: Ocenění za tisící komentář k povídce Honba za sluncem (Chasing the Sun); Hermiona je otrávená, že tak blízko konci školy nakonec obdržela trest, který se ale ukáže být tím, co ona – a také Snape – nevěděla, že potřebuje. Post-DH AU
advent_2012.jpg
Zhrnutie: Do you remember our Christmases together Gred? A short Oneshot of George talking to Fred on Christmas.
gift.png
Zhrnutie: Lásce neporučíš.
gift.png
Zhrnutie: Klasická a trošku klišoidní Hermiona a Siriius aneb jaké je známe a milujeme
Zhrnutie: Ráno před prvním dnem Siriuse v Bradavicích
Zhrnutie: Krátký návod pro zmijozely. Drabble.