Preklady fanfiction :: zo sveta Harryho Pottera
Login
Preklady fanfiction
zo sveta Harryho Pottera
Éra / Obdobie: Bradavice - kánon

Other Results: 3 Série
Preklady


arabeska_banner.jpg
Zhrnutie: Jednatřicet momentů v průběhu sedmi let, kdy Zmijozelové vycházeli s ostatními asi o něco lépe, než by měli.
arabeska_banner.jpg
Zhrnutie: V jednom malém londýnském bistru potkává Severus Harryho, který ho udiví a znejistí zároveň. Hra může začít.
happybirthday.png
Zhrnutie: Jednorázovka. Spojení skrze prokletou jizvu funguje oběma směry. Jaký dopad by mohlo mít na Voldemorta? Pošetilůstka pro moji dceru. Také by to mohlo být varováním.
happybirthday.png
Zhrnutie: Co se stane té noci po závěrečné bitvě v Bradavicích?
happybirthday.png
Zhrnutie: Její přátelé byli nyní spojeni dlouhým zářivým řetězem, navždy propleteni ve zlatém kruhu…
bannerdontdie1.jpg
Zhrnutie: Vyzerá unavený. Strhaný. Vyčerpaný. Vyzerá presne tak, ako sa ona cíti. Uvažuje, že sa asi cíti rovnako vyčerpane ako vyzerá. A možno ešte zmätenejšie. Práve všetko obetoval - svoju rodinu, svoju vieru... svoj život. Obetoval všetko, čo poznal, aby ju zachránil. Aby zachránil ich všetkých.
repressed.png
Zhrnutie:

Draco Malfoy si z detstva veľa nepamätá. Pamätá si však dievča. Dievča s hnedými vlasmi a hnedými očami. Spomína si na jej smiech a jej hlas, ale ani za svet si nemôže spomenúť na jej tvár.

lovestories.png
Zhrnutie:

Ide o 4 samostatné poviedke na tému klasických rozprávok. Autorka dodatočne pridala Petra Pana, ktorého ja osobne nemám moc v láske kvôli koncu. Snehulienka, Kráska a zviera a Popoluška.

happybirthday.png
Zhrnutie: Seznam lží na různá témata, které Draco použil na Hermionu.
kirsten.jpg
Zhrnutie: „Imelo! Imelo!“ Obaja poskočili pri zvuku Zloduchovho hlasu, ktorý vrešťal zo zasneženého stropu dolu. „Pozrite sa, kto bol chytený pod imelom!“ ... je pokojný Štedrý večer a hádajte, kto má prefektské povinnosti? Tešte sa!
kirsten.jpg
Zhrnutie: Jednorázovka. Týždeň po ´Vianočnom Dramione´. Malfoy a Hermiona nemôžu zabudnúť čo sa na Štedrý deň stalo. Chcela som urobiť ďalší príbeh, ktorý sa točí okolo odpočítavania. A čo je lepšie ako polnočné odpočítavanie na Silvestra?
their-room.png
Zhrnutie: Začína nový školský rok a s ním obľúbený Hermionin predmet - Aritmantika (Veštenie z čísel). Lenže pani profesorka má v úmysle im to tento rok spestriť a tak, čo nevymyslí? Nové pravidlá. A kto má najväčšiu smolu - no predsa Hermiona, lebo sa jej ujde, no hádajte kto.
Kto by si kedy pomyslel, že to, čo začalo ako výmena niekoľkých slov vo vlaku, a prechádzka lesom, sa stane priateľstvom, ktoré vedie k niečomu väčšiemu, niečomu väčšiemu než láska, niečomu, čo bolo úplne a absolútne dôverne známe.
cloakofcourage.jpg.png
Zhrnutie: Hermiona trpí strašnou ztrátou a musí se rozhodnout mezi dvěma cestami.
upsn.jpg
Zhrnutie: Voldemort prišiel na nový spôsob, ako oklamať smrť; nejako sa mu podarilo prejaviť sa v hlave Harryho Pottera. Harry je na pokraji skoku z Astronomickej veže, keď Hermiona objaví, že všetko, čo by mohli potrebovať je čistokrvný...
stolen.jpg
Zhrnutie: Keď dvaja nepriatelia predstierajú z dvoch veľmi odlišných dôvodov vzájomnú lásku, kto je tým, kto chce oklamať srdce a kto tým, kto klame sám seba?
Zhrnutie: Když se zvrtla magická hra Vadí-nevadí, nebelvírský famrpálový tým se musí ‚odhalit‘ a čelit následkům. Jakmile se zprávy rozšíří jako lesní požár po m-mailech (čili magických mailech), věci se zcela vymknou kontrole.
banerstavka.jpg
Zhrnutie: Albus Dumbledore by rád vytrhol Severusa Snapea zo samoty, v ktorej žije už takmer dvadsať rokov. Podarí sa mu to? Dej poviedky sa odohráva počas siedmeho roku štúdia chrabromilského tria v Rokforte.
galfoyhammock.jpg
Zhrnutie: Hermiona potiahla za šnúrku, ktorá držala kapucňu na chlapcovej hlave, opatrne stiahla látku dozadu, aby odhalila jeho tvár. Pred ňou ležal, sotva spoznateľný za všetkými tými opuchlinami a krvou, ale stále tak veľmi sám sebou, Draco Malfoy.
tvc.png
Zhrnutie: Hermiona se z velmi osobních důvodů potřebuje zbavit svého tíživého panenství. Takové řešení samozřejmě vyžaduje sepsat seznam bradavických mladíků, aby mezi nimi našla toho, který bude pro tento účel nejlepší! Draco Malfoy je nejprve ze seznamu vynechán, ale když na to přijde a dobírá si ji kvůli tomu, Hermiona si uvědomí, že by to možná mohl být on – nakonec, kdo by měl být vhodnější adept na to připravit ji o panenství než nejpomlouvanější sukničkář v Bradavicích? Jenže on není až tak ochotný, jak očekávala.
the-bracelet.jpg
Zhrnutie: Hermiona je namyslená vševedka. Draco je sadistický idiot. Theo má hrôzu vzbudzujúce schopnosti všetko vedieť. Harry je príliš zaneprázdnený svojou priateľkou a svojím postavením hrdinu, aby bol príliš všímavý. Ginny sa v skutočnosti nezaujíma o nikoho iného okrem Harryho, ale na nešťastie je všímavá. Pansy chce, čo je jej. Ron nevie ako dostať to, čo je jeho. A Blaise má určite vo všetkom prsty. Alebo to možno vôbec nie je tak ako to je.
ouah.gif
Zhrnutie: Princ nikdy nevrátil Popoluške črievičku, diabolská nevlastná sestra je nebezpečnejšia než si myslíte a skutočná Popoluška sa stále ešte neprezradila. Bude treba viac než len mágiu, aby dala túto rozprávku do poriadku skôr než hodiny odbijú polnoc...
Zhrnutie: Odměna za 3000-tý komentář u povídky Honba za sluncem: Snapeův nevrlý vnitřní monolog při snídani ve Velké síni, zasazený do doby Ohnivého poháru. Severus není ranní ptáče.
sdmtitlemaly.jpg
Zhrnutie: Kým celý čarodejnícky svet čaká, že ho zachráni Harry Potter, Draco Malfoy sa rozhodne zachrániť sám.
a-familiar-place-iii-a-future-untold.gif
Zhrnutie: Draco Malfoy musí cestovať do minulosti a je ochotný prežiť čokoľvek, dokonca znova zažiť najhorší rok svojho života, ak to bude znamenať, že zaistí svoju budúcnosť so ženou, ktorú miluje.
isolation.jpg
Zhrnutie: Nemůže opustit ten pokoj. Její pokoj. A všechno je to vina Řádu. Omezený jen na malý prostor s mudlovskou šmejdkou jako jedinou společností. Něco ho to bude stát. Možná zdravý rozum. Možná ne.
bond.jpg
Zhrnutie: Další z příběhů typu "Harry a Draco jsou přinuceni být spolu něčím mimo jejich kontrolu a bla bla bla". Protože každá autorka HD musí nejméně jeden napsat.
Zhrnutie: Odměna za 4000-tý komentář u povídky Honba za sluncem: Scény z knihy Harry Potter a Tajemná komnata ze Snapeova úhlu pohledu.
banner_chasing_the_sun.jpg
Zhrnutie: AU, od Fénixova řádu dál. Hermiona se jen chtěla naučit léčit; zjistí, že profesor Snape je přece jen lidská bytost a že jeho činy dramaticky ovlivňují průběh války.
Zhrnutie: Než si Harry před svojí smrtí vybral cestu, viděl King's Cross. Co viděl Severus a jaká byla jeho volba, když umíral?
Zhrnutie: První část dokončené trilogie. Navazuje na Ohnivý pohár. Příběh o zajetí, které sblíží dvě nepravděpodobné osoby – Severuse Snapea a Harryho Pottera. Nejde o slash.