Preklady fanfiction :: zo sveta Harryho Pottera
Login
Preklady fanfiction
zo sveta Harryho Pottera
Éra / Obdobie: Bradavice po kánone

Other Results: 2 Série
Preklady


drarry_2009.jpg
Zhrnutie: KOMIX !! Překvapení k Valentinovi.
bannerawafd.jpg
Zhrnutie: Jarný semester na Rokforte začína veľkým haló ohľadne návratu Draca Malfoya, ktorý sa vracia do ôsmeho ročníka po pobyte v Azbakane. Ale s Dracom Malfoyom vôbec nič nie je v poriadku a hlavná prefektka Hermiona Grangerová si nemôže pomôcť, aby sa nezaplietla.
snamione2011.jpg
Zhrnutie: ... Nevedel, čo mal Ježiš na mysli, ale zdalo sa, že Lucifer súhlasil, aby sa stal anjelom. Severus zahromžil a lámal si hlavu nad tým, prečo sa podvolil tejto nebeskej stávke....
bus_stop.jpg
Zhrnutie: Každé ráno se Hermiona a Draco potkají na autobusové zastávce. Romance točící se kolem deštníku. Povídka vyhrála Dramione Awards.

Brko od Jimmi

quill.jpg
Zhrnutie: Veľmi zvláštne napísaný príbeh...
dramioneii.jpg
Zhrnutie: Knížky byly pro Hermionu vždycky kamarádky… dokud ji jedna z nich doslova nesvázala s nesnesitelným Dracem Malfoyem. Vysvobození se zdá nemožné – budou schopni překonat minulost, nebo zůstanou slepení navždycky? Napsáno pro DMHG Fiction Exchange.http://archiv.hpkizi.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=2357
2017_advent_univezalny.jpg
Zhrnutie: V Bradavicích jsou Vánoce. Jeden profesor s jednou studentkou sdílí mnohem víc než jen pár slov mezi dveřmi kabinetu.
snamione2011.jpg
Zhrnutie: „Osobne nerozumiem čaru jazdy na saniach. Kone sú určené na to, aby ťahali koče na spevnených cestách, nie na jašenie sa v snehu na veci, ktorá je len o trochu lepšia, ako smrteľná pasca na lyžiach.“
happybirthday.png
Zhrnutie: Záhada Brumbálových citrónových dropsů odhalena... i když tomu nikdo nevěří.
gift.png
Zhrnutie: Po oslavě Voldemortova pádu se dva lidé probudí ve stejné posteli... aniž by vědeli, jak se tam dostali.
forbidding2.jpg
Zhrnutie: Výnimočný preklad. Prečo? Pretože budete mať k dispozícii všetky informácie, ktoré som mala ja, keď som sa začítala do tejto poviedky. To jest: žiadne. Poviedka sa odohráva po Epilógu, autorka napísala hlavne Drarry, ale aj iné pairingy. Jediné, čo môžem povedať je, že tento typ poviedky som ešte neprekladala. A môžete si lámať hlavu, či myslím pairing alebo dobu :D
a-familiar-place-part-ii-the-founders-story.jpg
Zhrnutie:

Draco a Hermiona sú učiteľmi na Rokforte. Vykopávky na hradných pozemkoch a artefakty štyroch zakladateľov možno prinesú viac problémov, než si uvedomujú. Ako zvládnu ten zmätok? Budú schopní vyrovnať sa s minulosťou a pritom mať stále budúcnosť? Pokračovanie AFP.

restricted2.jpg
Zhrnutie:

Oficiálne zhrnutie: Nedokážete si predstaviť nič, čo by bolo tak nesprávne. Ani oni dvaja nie.

Neoficiálne zhrnutie: Ron sa opije v bare, kde až dodatočne zistí, s kým tancuje. Po spoločne strávenej noci musia ísť na rande, pretože Ron nemáva romániky na jednu noc.

pms.jpg
Zhrnutie: Jednoho rána Harryho navštíví kobra, která patří mistrovi lektvarů. Co všechno Harrymu prozradí a jak to ovlivní jeho další životní volby? Harryho poslední ročník, po porážce Voldemorta (která je ale popsaná jen v náznacích), začíná v září a končí v červnu.
carodejky_3.png
Zhrnutie: Draco Malfoy má plné zuby otravného škytání Hermiony Grangerové. Trvá už celý den, a aby tomu učinil přítrž, je ochotný udělat doslova cokoliv. Dokonce i políbit tu zatracenou mudlovskou šmejdku.
snamione2011.jpg
Zhrnutie: ...„Ak je príjemcom daru tvoja pravá láska, bude rásť a kvitnúť. Ak nie, bude driemať, pokým nepríde.“ „Úžasné,“ povedal Severu a pozrel na kvetináč naplnený hlinou.
advent2015_uni1.jpg
Zhrnutie: Draco ztratí svůj seznam přání, a při jeho hledání najde mnohem víc.
annoypotionmaster.jpg
Zhrnutie: Hermiona se od války změnila. Rozhodla se trochu pobavit a následně se vytasila se seznamem způsobů, jak rozčílit Severuse Snapea. Co se stane, až svůj plán rozjede? Čtěte, zjistíte. Párování HG/SS a trochu Drarry.
snamione2011.jpg
Zhrnutie: ...„Nedôverujem Gaštanovi,“ ozval sa, keď Hermiona zapriahala valacha do saní. Kôň mu na oplátku odfrkol, vyjadriac vlastnú mienku...
2013_advent_snamione.jpg
Zhrnutie: Počkaj na mňa. Len pár rokov.
2014_advent_dramione.jpg
Zhrnutie: Je deň pred vianočnými prázdninami a Draco sa nemôže dočkať. Až na to, že čakať bude musieť, pretože tento deň neskončí, kým nezachráni Hermionu Grangerovú. Veľakrát. Poviedka s časovou slučkou.
carodejky_3.png
Zhrnutie: Severus shledává banální klevetění kolegů docela zábavným… Tedy dokud nezaslechne něco, co se banálním vůbec nezdá. Jednorázovka. AU.
tdoss.jpg
Zhrnutie: Po tom, čo polovicu jeho učebne zničila ďalšia hádka medzi Hermionou Grangerovou a Dracom Malfoyom, Severusovi rupnú nervy a odvlečie hlavnú prefektku pred profesora Dumbledora. Riaditeľ ho lapí do stávky ohľadne tohto na nervy idúceho páry a onedlho musí použiť svoje rafinované metódy, aby im zabránil sa do seba zamilovať.
bannerDDG_750.jpg
Zhrnutie:

Drop Dead Gorgeous je psána z Harryho úhlu pohledu a děj začíná nějakou dobu poté, co se z Draca a Harryho stanou bystrozorští partneři, a to v moment, kdy se Harry dozví, že je z části víla – počkat, cože? Harry je bystrozor a víla? Jde to vůbec skloubit dohromady? Ano, věřte mi, jde. Maya je totiž mistryní v kloubení myslitelného se zdánlivě nemyslitelným – humor s dojetím, ztřeštěné nápady se střízlivým pohledem na svět, lehké momenty s vážnými úvahami, detektivní zápletku ze světa bystrozorů s bláznivým honem na vílu a v neposlední řadě Harryho s Dracem.

banner_symmetrical_transit.jpg
Zhrnutie:

Draco verí, že svet sa pokašľal kvôli nedostatku rovnováhy. Všetko na svete musí byť vyvážené: láska a nenávisť, pravá a ľavá, slnko a mesiac. Nikto však nevyrastá v tejto harmónii, čo vedie k deštrukcii. Ľudia sú prinútení existovať v nesúlade, a iba ak majú šťastie, nájdu rovnováhu s pomocou niekoho iného.

2013_advent_mix.jpg
Zhrnutie: Ron si je absolutně, bez pochyb, zcela a naprosto jistý, že Hermiona je do něj bláznivě zamilovaná, zatímco její názor se výrazně liší. Odehrává se ve fiktivním sedmém ročníku, který se v Relikviích smrti nikdy nekonal.
vianoce2010.jpg
Zhrnutie: Draco hledá vášeň. Jakoukoli.
snamione2011.jpg
Zhrnutie: ...Severus vytiahol prútik a namieril ho do vzduchu. Hermiona videla vyletieť sivý záblesk a prasknúť vonku tesne za dverami. Zrazu sa vytvoril malý oblak a začal rozprašovať sneh...
quidproquo.png
Zhrnutie: Jak vám může pouhý týden změnit život, když za vámi přijde Harry Potter s prosbou o pomoc?
snarrydrabbles.png
Zhrnutie: Někteří lidí prostě nikdy nezapomenou, že Severus na své paži nosí znamení zla. A Severus a Harry jsou mezi nimi.