Preklady fanfiction :: zo sveta Harryho Pottera
Login
Preklady fanfiction
zo sveta Harryho Pottera
Preklady aktualizované za posledných 7 dní. RSSPreklady


ouah.gif
Zhrnutie: Princ nikdy nevrátil Popoluške črievičku, diabolská nevlastná sestra je nebezpečnejšia než si myslíte a skutočná Popoluška sa stále ešte neprezradila. Bude treba viac než len mágiu, aby dala túto rozprávku do poriadku skôr než hodiny odbijú polnoc...
arrogance-and-ignorance.jpg
Zhrnutie:

Romanca zasadená do čias románov Jane Austenovej. Toto je príbeh ženy a muža. Muž si myslí, že je lepší než ostatní a žena vie, že je chytrejšia. Bez ohľadu na ich rozdiely majú jednu vec spoločnú, obaja sú zamilovaní do toho druhého.

Vsadené do doby Regentstva, Hermiona Grangerová si neuvedomuje triedny systém kúzelného sveta. S mukelským pôvodom a vyrastaním v mukelskom svete sa nikdy necítila podradnejšia až do doby, kým sa nepresťahovala ku svojmu bratancovi Harrymu Potterovi do Godrikovej úžľabiny. Tu, v magickom spoločenstve, sa rýchlo naučí, že čistokrvní a u muklov narodení neznamenajú to isté, vôbec nie. Draco Malfoy bol nafúkaný. Vyrastal vo viere, že je nad všetkými jednoducho vďaka faktu, že sa narodil ako čistokrvný. Potom prosté vidiecke dievča, nič menej než nečistokrvná, príde a prevráti jeho svet hore nohami. Ako by vôbec mohol byť priťahovaný ku niekomu ako ona? Ako by si mohol myslieť, že NIE je len podradnejšia než mladé dámy z okruhu jeho známych, ale že je možno poriadny kus nad nimi. Keď dotyk tej ruky môže pohnúť stojatými vodami v jeho duši a prostý pohľad môže zapríčiniť, že sa mu srdce rozbúcha, títo dvaja ľudia, tak odlišní ako len môžu byť, možno nájdu lásku. S trochou romantiky, ale mravnosti a tonou románov od Jane Austinovej sa nafúkaný Draco Malfoy zamiluje do Hermiony Grangerovej.

atalanta.jpg
Zhrnutie: Většina lidí miluje Vánoce. A pak jsou zde tací, kteří jsou přesvědčeni, že ten, kdo Vánoce vymyslel, by měl být vyhnán na ulici a proklet.
sidetoside.jpg
Zhrnutie: Draco a Hermiona sedí spolu na ministerském Vánočním plese. Možná se budou tak nudit, že proberou minulost, možná budou jen pít.
joining.gif
Zhrnutie: Dramione Drabble Christmas Challenge 2010. Výzva: Sob a prefíkaný bozk
ooon_banner.jpg
Zhrnutie: Všichni ví, že Voldemort byl poražen – nebo si myslí, že to ví. Dovolte Křivonožkovi převyprávět vám skutečný příběh, jak s menší pomocí lidí přemohl zlého černokněžníka a ještě si našel čas na lásku.
dramione2011.jpg
Zhrnutie: Draco Malfoy by jen rád nakoupil přísady do lektvaru. V cestě mu stojí třpytky a jedna umíněná slečna pokladní.
mistletoe.png
Zhrnutie: Chybějící část Prince Dvojí Krve. Hermiona a Draco prožijí svou chvilku během Vánoční oslavy v Křikově klubu.
dramione2011.jpg
Zhrnutie: Výzva: Cukrové paličky
dramione2011.jpg
Zhrnutie: Draco s Hermionou musí vánočně ozdobit zmijozelské sklepení... Přežijí tento úkol?
dramione2011.jpg
Zhrnutie: Kdosi manipuloval s dárky pro Draca a Hermionu a nenechal kámen na kameni. Je třeba to vyřešit dřív, než se ti dva uhádají k smrti.
homeforchristmas.png
Zhrnutie: Za chladného decembrového dňa Hermione zachránia život
homeforchristmas.png
Zhrnutie: Hermiona je Dracov darček.
2014_advent_univezalny.jpg
Zhrnutie: Harry a Draco píší pozvánky ke svému vánočnímu večírku. Každou z nich se snaží přizpůsobit adresátům, aby příznivě přijali velkou novinu, že spolu chodí. Příliš se jim nedaří.
2014_advent_snamione.jpg
Zhrnutie: Hermiona Grangerová je pověřená úkolem připravit k soudu vzpomínky Severuse Snapea.
meow.jpg
Zhrnutie: Draco poněkud nezvládá být zvěromágem.
blackrose.jpg
Zhrnutie: Vojna skončila, ministerstvo bolo očistené od korupcie a Harry učí v celkom novej aurorskej triede, ako súčasťou nového sveta. Má svojich priateľov, manželku a milenca po svojom boku. Keď sa mu nečakane zmení život, musí sa Harry rozhodnúť medzi povinnosťou a túžbou. Zatiaľ, čo on je vďačný za svoju rodinu, nemôže si pomôcť, ale žiali za mužom, ktorého opustil. Rovnako tak nedokáže zastaviť, aj po ôsmich dlhých rokoch, snahu o opätovné získanie Draca Malfoya. Koniec – koncov, konečne si zaslúži trochu šťastia.
did.jpg
Zhrnutie: Následkem nehody v sedmém ročníku přijde Draco o zrak. Zpočátku se úplně stáhne do sebe, vyhýbá se jakékoliv pomoci a případné lítosti druhých; je rozhodnut postarat se sám o sebe. Ale jakmile Harry zkříží svou cestu s Dracovým černým světem, vytvoří se mezi oběma chlapci podivuhodné přátelství, kdy se oba naučí vidět jiným způsobem nejen sami sebe, ale i toho druhého.
passingnotes.jpg
Zhrnutie: Harry sa nudí a Draco sa vždy osvedčil ako zaujímavé rozptýlenie. Takže si v triede posielajú lístočky. Je to jeden z tých nepresvedčivých, ale roztomilých príbehov. SLASH! To znamená, celkom rozkošnú, zabuchnutú chlapčenskú lásku.
drarry_2009.jpg
Zhrnutie: Draco Malfoy musí splnit Vánoční dobrý skutek.
drarry_2009.jpg
Zhrnutie: Harry a Draco jsou přinuceni strávit společně jednu deprimující a deštivou noc. Mírný slash. Rozkošný slash.
drarry_2009.jpg
Zhrnutie: Harry ztratí pergamen, který vyjevuje jeho city. Najde jej jistý Zmijozelský chlapec a celá škola bude svědkem jeho reakce. Varování: Několik polibků a úderu.
drarry_2009.jpg
Zhrnutie: Harryho den se vyvine úplně jinak, než Harry očekával.
drarry_2009.jpg
Zhrnutie: Brk může být mocnější než hůlka.
drarry_2009.jpg
Zhrnutie: Harry a Draco už spolu sice nebojují, ale na pokoji se nechat nemůžou.
drarry_2009.jpg
Zhrnutie: Harry a Draco na obědě. Zmatek zaručen. Varování: Hlučná, dětmi narvaná restaurace.
drarrytesska.png
Zhrnutie: Draco a Harry tvoria pár pod dohľadom Severusa a Lupina. Draco sa dozvedá o Harryho bezútešnom detstve a je rozhodnutý vyplniť svojmu priateľovi každé prianie ...
2014_advent_snamione.jpg
Zhrnutie: Hermiona přišla o Vánocích se svojí rodinou navštívit hrob bývalého profesora, aby společně uctili památku nejméně doceněného hrdiny druhé kouzelnické války, zatímco řečený profesor vše zpovzdálí sleduje.
homeforchristmas.png
Zhrnutie: Končí to tak, ako neočakával. Stále sa hovorí, že čas všetko zmení, ale v skutočnosti to musíš zmeniť sám.