Preklady fanfiction :: zo sveta Harryho Pottera
Preklady fanfiction
zo sveta Harryho Pottera
Názvy - A
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z OstatnéPreklady


counterfeit_of_love.jpg
Zhrnutie: A Counterfeit of Love
albus_potter_and_the_year_of_the_badger.png
Zhrnutie: Z čeho má největší strach? Z létání... z vlastní hůlky... z toho, jestli zapadne. Jeho nejlepší přátelé? Prudká oheň sršící sestřenice, a chladný, strohý syn smrtijeda. Jeho kolej... ehm... Mrzimor? Seznamte se s novým triem... Albus Potter, Scorpius Malfoy a Rose Weasleyová.
becoming1b.jpg
Zhrnutie:

Ministerstvo zistí, že existuje kliatba, ktorá ovplyvní aj Chrabromil aj Slizolin. Musí jednať a presadí si manželský zákon. Hermionu spárujú s Malfoyom, ale ministerstvo bude musieť najprv odvliecť jej mŕtve telo uličkou k oltáru, než si ho vezme.

bus_stop.jpg
Zhrnutie: Každé ráno se Hermiona a Draco potkají na autobusové zastávce. Romance točící se kolem deštníku. Povídka vyhrála Dramione Awards.
bannerafpiv.gif
Zhrnutie: Hermiona nemá tento rok vôbec vianočnú náladu a hľadá ju všade možne. Možno keby prehľadala Dôverne známe miesto, vianočná nálada by si namiesto toho našla ju.
banner_azkaban.jpg
Zhrnutie: Harry a Snape byli na základě falešného obvinění posláni do Azkabanu. Jakmile se však dostanou ven, nejsou tím, co Řád očekával.
AMMMusyc.jpg
Zhrnutie: Historická zmes drámy a romantiky z obdobia Regentstva
bannerawafd.jpg
Zhrnutie: Jarný semester na Rokforte začína veľkým haló ohľadne návratu Draca Malfoya, ktorý sa vracia do ôsmeho ročníka po pobyte v Azbakane. Ale s Dracom Malfoyom vôbec nič nie je v poriadku a hlavná prefektka Hermiona Grangerová si nemôže pomôcť, aby sa nezaplietla.
alexmalfoy2.jpg
Zhrnutie: Ako syn Draca Malfoya pomáha „zbaliť“ mu tú najneočakávanejšiu osobu.
afu.jpg
Zhrnutie:

Draco nedokázal zabudnúť na minulosť a Hermiona si na ňu nechcela spomenúť. Začali ako nepriatelia, stali sa priateľmi, zamilovali sa a potom sa dajako stali znova nepriateľmi a ani jeden nevedel vlastne prečo. Spoločne pomôžu tomu druhému zahojiť sa a možno sa znova zamilujú.

arrogance-and-ignorance.jpg
Zhrnutie:

Romanca zasadená do čias románov Jane Austenovej. Toto je príbeh ženy a muža. Muž si myslí, že je lepší než ostatní a žena vie, že je chytrejšia. Bez ohľadu na ich rozdiely majú jednu vec spoločnú, obaja sú zamilovaní do toho druhého.

a-valentines-day-surprise.jpg
Zhrnutie: Boli zakázaní, ich láska ukrytá pred svetom, ale v tento jeden deň nezáležalo na ničom inom okrem ich citov jeden k druhému.
activist.jpg
Zhrnutie: Hermiona nie je spokojná s posledným zákonom schváleným ministerstvom. Rozhodne sa, že vezme veci do vlastných rúk. Je to odpoveď na výzvu „Manželský zákon“.
snamione2011.jpg
Zhrnutie: ... Nevedel, čo mal Ježiš na mysli, ale zdalo sa, že Lucifer súhlasil, aby sa stal anjelom. Severus zahromžil a lámal si hlavu nad tým, prečo sa podvolil tejto nebeskej stávke....
dramione2011.jpg
Zhrnutie: Draco Malfoy nenávidel Vianoce. Nenávidel vianočné vence, stuhy, výzdobu a girlandy. Nenávidel darčeky, sentimentálne vianočné filmy a dokonca vianočné sladkosti. Najviac zo všetkého nenávidel vianočné piesne, dokonca vtedy, keď ich spievala jeho susedka z vedľajšieho domu, Hermiona Grangerová.
2013_advent_mix.jpg
Zhrnutie: Vám se nezdá, pane profesore, že po tom, co jsme se probudili v jedné posteli, už mi můžete říkat Harry?
2013_advent_mix.jpg
Zhrnutie: Byl zvolen nový mudlovský ministerský předseda a je čas, aby se setkal s ministrem kouzel
2013_advent_mix.jpg
Zhrnutie: Je čas zařadit Hermionina a Severusova syna. Kam ho klobouk pošle? Jednorázovka.
2014_advent_snamione.jpg
Zhrnutie: OS. SSHG. Une petite histoire pour Noël... Tout ça parce que Minerva avait décidé de se prendre pour Albus Dumbledore ! Comment les choses changent, juste parce que... Bonne lecture, et Joyeux Noël !
Zhrnutie: Ráno před prvním dnem Siriuse v Bradavicích
Zhrnutie:
Zhrnutie: Čím Ginny napálí Draca Malfoye?
drarry_2009.jpg
Zhrnutie: KOMIX !! Překvapení k Valentinovi.
vianoce2010.jpg
Zhrnutie: "... Pořádně to vycucni. Mmmm, já vím, že máš plnou pusu, ale chce to jen cvik..."
happybirthday.png
Zhrnutie: Ron si začíná všímat, že se mezi jeho kamarádkou a zmijozelským primusem děje něco zvláštního. Harry to odmítá se slovy "asi záležitost primusů".
oneshots_solace.jpg
Zhrnutie: After years of sidestepping Ron's advances, Hermione suddenly feels an attraction to him when he dresses as Snape for the Halloween Masquerade. But when she decides to act on her feelings, it may not be Ron at all...
effy.jpg
Zhrnutie: Vojna skončila a kým zvyšok čarodejníckeho sveta utápal svoj zármutok v šampanskom a oslavných báloch, Hermiona nachádza pokoj veľmi netradičným spôsobom... a s tou najneočakávanejšou osobou.
bannersnarry.jpg
Zhrnutie: Stalo se zvykem předávat studentům po slavnostním udělování diplomů dar. Dostane ho Harry Potter také anebo se této tradice odmítne jeho milenec účastnit?