Preklady fanfiction :: zo sveta Harryho Pottera
Preklady fanfiction
zo sveta Harryho Pottera
Názvy - C
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z OstatnéPreklady


boywhodiedalot.jpg
Zhrnutie: Harry proslul jako Chlapec, který přežil. Jen Severus ví, že je to lež. (Aneb portrét Severuse Snapea v sedmi dějstvíc
afterimage.png
Zhrnutie: Draco zaslepený predsudkami, túžbou po spravodlivosti a láske zúfalo hľadá ako spraviť tie správne rozhodnutia, keď sa jeho život stále viac a viac vymyká spod kontroly.
BBB.gif
Zhrnutie: Hermiona je závislá na Twilighte. Draco si myslí, že knihy sú hlúpe, ale tajne je na nich tiež závislý. Draco je trochu OOC. Žiadne miešanie s Twillight. Čisté a rozkošné Dramione.
WIF.jpg
Zhrnutie: Draco a Hermiona hrají nebezpečnou hru 'Co kdyby'.
cc.jpg
Zhrnutie: Práce bystrozorského vyšetřovatele není ten typ zaměstnání, který by vyžadoval strach - alespoň to je teorie Ginny Weasleyové. Ale když je pověřena úkolem najít známou tvář, která je považována za mrtvou, změní názor? A nechá ho jednou provždy odpočívat v pokoji?
toyk.jpg
Zhrnutie: Draco a Hermiona dospeli a stali sa nie tak presne tým, čím si o nich každý myslel, že sa stanú a teraz musia pracovať spoločne. Draco sa pozoruhodne zmenil, ale dokáže si to Hermiona uvedomiť?
mihnn02.jpg
Zhrnutie: Kolekce drabbles.
WtRR.jpg
Zhrnutie: Hermione is the one who finds Draco weeping in the bathroom. He flees. She chases him into the Room of Requirement, and the room forces them to face their greatest fears together in order to find the door.
wfh.jpg
Zhrnutie: Draco sa prebudí na neznámom mieste a trpí obrovskými bolesťami hlavy a stratou pamäti. Tajomný a romantický krátky príbeh. Draco a Hermiona.
galfoyhammock.jpg
Zhrnutie: Hermiona potiahla za šnúrku, ktorá držala kapucňu na chlapcovej hlave, opatrne stiahla látku dozadu, aby odhalila jeho tvár. Pred ňou ležal, sotva spoznateľný za všetkými tými opuchlinami a krvou, ale stále tak veľmi sám sebou, Draco Malfoy.
cloakofcourage.jpg.png
Zhrnutie: Hermiona trpí strašnou ztrátou a musí se rozhodnout mezi dvěma cestami.
blackrose.jpg
Zhrnutie: Vojna skončila, ministerstvo bolo očistené od korupcie a Harry učí v celkom novej aurorskej triede, ako súčasťou nového sveta. Má svojich priateľov, manželku a milenca po svojom boku. Keď sa mu nečakane zmení život, musí sa Harry rozhodnúť medzi povinnosťou a túžbou. Zatiaľ, čo on je vďačný za svoju rodinu, nemôže si pomôcť, ale žiali za mužom, ktorého opustil. Rovnako tak nedokáže zastaviť, aj po ôsmich dlhých rokoch, snahu o opätovné získanie Draca Malfoya. Koniec – koncov, konečne si zaslúži trochu šťastia.
oneshots_rumaan.jpg
Zhrnutie: Keď si Lucius vypočuje nečakané proroctvo, snaží sa ho rozlúštiť, až kým nie je príliš neskoro
happybirthday.png
Zhrnutie: Jednorázovka. Spojení skrze prokletou jizvu funguje oběma směry. Jaký dopad by mohlo mít na Voldemorta? Pošetilůstka pro moji dceru. Také by to mohlo být varováním.
charon.jpg
Zhrnutie: Za neradostného Štedrého dňa ide Hermiona navštíviť hroby padlých. Tu stretá muža, ktorý zničil jej nádej a možno jediného človeka, ktorý jej ju môže vrátiť späť.
Zhrnutie: Odměna za 3000-tý komentář u povídky Honba za sluncem: Snapeův nevrlý vnitřní monolog při snídani ve Velké síni, zasazený do doby Ohnivého poháru. Severus není ranní ptáče.
snamione2011.jpg
Zhrnutie: „Osobne nerozumiem čaru jazdy na saniach. Kone sú určené na to, aby ťahali koče na spevnených cestách, nie na jašenie sa v snehu na veci, ktorá je len o trochu lepšia, ako smrteľná pasca na lyžiach.“
2012_advent_snamione.jpg
Zhrnutie: Všetko, čo potrebuje unavený pútnik počas fujavice, je šálka horúcej čokolády.
2013_advent_mix.jpg
Zhrnutie: osoby a obsazení: Harry, Severus a dcera Lily shrnutí : Harry odjel na konferenci a dceru nechal v Severusově péči... ale pořád má pochybnost, jak to bez něj zvládli, protože Severus je strašně přísný otec...
2012_advent_dramione.jpg
Zhrnutie: My HP Christmas story. It's a kinda Christmas Carol/Wonderful Life story. Been on my flash drive for a while.
advent_2012.jpg
Zhrnutie: Harry, Ginny and the kids make a house call at Christmastime. One-shot.
dramione2011.jpg
Zhrnutie: Výzva: Cukrové paličky
gift.png
Zhrnutie: Hermiona, Ron a Harry ráno tajně opoustí Doupě.
gift.png
Zhrnutie: „Anal Retentiv Hermione“ aneb každý máme své malé úchylky. Otázkou zůstává, jak se s nimi vyrobná drahá polovička.
gift.png
Zhrnutie: Každé pohlaví vstřebává šťastné zprávy jinak.
gift.png
Zhrnutie: Přál si zemřít za letu
Zhrnutie: Cedrik prostě do Harryho nevidí. Ne a ne.
Zhrnutie: Petit drabble drabble traduis dans le but de me pratiquer à l'anglais!
snamione.jpg
Zhrnutie: ředitel Bradavic Severus Snape přijímá nového učitele