Preklady fanfiction :: zo sveta Harryho Pottera
Preklady fanfiction
zo sveta Harryho Pottera
Názvy - D
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z OstatnéPreklady


dennikzakazanejlasky.png
Zhrnutie:

Chapters of an affair, through the eyes of two lovers: an unfaithful husband and his mistress. Rated for Mature subject matter. Eleven-part series.

labyrintslov.jpg
Zhrnutie: Jedna fanynka se pokusila napsat, jak by nádherný, ale opuštěný příběh Josephine Darcy mohl pokračovat. Mocný Harry, překvapený Severus, všichni ostatní a opravdu zlý Voldemort!
bannerdontdie1.jpg
Zhrnutie: There are about a hundred reasons why it will never work between them – six, of which, stand out firmly in her mind. And one reason why it will. Oneshot.
delicate.png
Zhrnutie:

Rose „Zrzka“ Weasleyová je těhotná. „Nejsem dostatečně stará na to, abych se stala matkou! Sotva vím, jak si zavázat tkaničky od bot, proboha!“ Snaží se vyrovnat s novinkami. „Už nikdy neopustím tuto koupelnu.“ Nevezme to ale moc dobře. „Můžu žít na zubní pastě a šampónu.“ V podstatě, ztratila rozum. Toto je její příběh.

dmruler.jpg
Zhrnutie: Co kdyby tím, o kom se mluví v proroctví, byl ve skutečnosti Draco Malfoy?!
forbidding2.jpg
Zhrnutie: Výnimočný preklad. Prečo? Pretože budete mať k dispozícii všetky informácie, ktoré som mala ja, keď som sa začítala do tejto poviedky. To jest: žiadne. Poviedka sa odohráva po Epilógu, autorka napísala hlavne Drarry, ale aj iné pairingy. Jediné, čo môžem povedať je, že tento typ poviedky som ešte neprekladala. A môžete si lámať hlavu, či myslím pairing alebo dobu :D
dudleyhovzpominky.jpg
Zhrnutie: Minerva potřebuje pomoc s doručením dalšího dopisu do Zobí ulice č. 4. Čtyřicátník Dudley není takový, jak Harry očekává. Následuje dlouho odkládaný rozhovor. Navazující na kánon, ale možná ne tak, jak byste čekali. Prolog k povídce Snapeovy vzpomínky.
denikpana_nuly.png
Zhrnutie: Rok ze života nuly jménem Severus Snape – celé jeho vlastními slovy.
did.jpg
Zhrnutie: Následkem nehody v sedmém ročníku přijde Draco o zrak. Zpočátku se úplně stáhne do sebe, vyhýbá se jakékoliv pomoci a případné lítosti druhých; je rozhodnut postarat se sám o sebe. Ale jakmile Harry zkříží svou cestu s Dracovým černým světem, vytvoří se mezi oběma chlapci podivuhodné přátelství, kdy se oba naučí vidět jiným způsobem nejen sami sebe, ale i toho druhého.
the_diaryb.jpg
Zhrnutie: Zhrnutie: Pokračovanie poviedky "The Diary of a Nobody", v preklade od Lupiny "Deník pana Nuly".
dennikmalehoweasleyho.png
Zhrnutie: Víte, co je horší, než být neviditelný a přehlížený? Je to být Weasley. Tohle je Deníček o smutném životě, který jsem já, Hugo Weasley, nucen sdílet s flundrosestrou, tlustým tátou a podivínskou mamkou.
quide.jpg
Zhrnutie: Príručka Dramione ľúbostnými príbehmi pre začiatočníka (Všetko, čo potrebujete vedieť, keď vymýšľate nádherné milostné dobrodružstvo medzi dvoma úhlavnými nepriateľmi)
fenix.jpg
Zhrnutie: Krátko po Dumbledorovej smrti Draco premýšľa nad svojím osudom a začína spochybňovať priania Temného pána. Toto je moja verzia 7. knihy pri využití zápletiek JKR a základného charakteru postáv.
dantelovesong.jpg
Zhrnutie: Tretí diel trilógie Cháronov dar. Po roku vojny musia Draco s Hermionou nájsť rovnováhu medzi koncami a začiatkami a čeliť minulosti, ktorá ich urobila takými, akí sú.
2n71egx.png
Zhrnutie: Existuje desať najlepších spôsobov ako urobiť dojem na humusáčku, ako povedal jedinečný Draco Malfoy.
delusion.jpg
Zhrnutie: Hermiona pri Dracovi neochotne prebáda svoju zlú stránku, aby mu pomohla vyhrať stávku proti Pansy, ktorá zahŕňa Harryho.
gng.jpg
Zhrnutie: Povedala, že sa volá Grangerová. Poznal jedno dievča menom Grangerová. Mohlo by to byť to isté dievča? Bola na dovolenke a vyzeralo to, že dali jej izbu niekomu inému. V skutočnosti ju dali Dracovi Malfoyovi. Vráti ju a ona ju príjme? Zamilujú sa?
blooddragon.gif
Zhrnutie:

Draco Malfoy, podobne ako Harry, sa narodí pod proroctvom, ktoré hovorí, že pomôže získať Voldemortovi nesmrteľnosť. Hermiona porodí Dracovi dieťa, ktoré je spojené s oboma proroctvami. Vážny (seriózny) príbeh lásky a realistické zakončenie potterovskej série.

tilldeath.png
Zhrnutie: Tam někde venku je vrah, který jde po mudlorozených čarodějkách, které se provdaly za čistokrevné čaroděje. To volá po komplikovaném – nebo ve skutečnosti po velmi jednoduchém – řešení!
a-familiar-place.jpg
Zhrnutie:

Vojna skončila a jediné, čo Hermiona Grangerová chcela, bolo ísť na známe miesto, niekam, kde sa mohla cítiť bezpečne, takže sa vrátila do Rokfortu. Keď sedela vo vlaku pri jej spiatočnej ceste, aby dokončila svoje vzdelanie, všimla si, že je vo vlaku aj Draco Malfoy. Vedela, prečo sa vracia ona... vracia sa, aby našla útechu v niečom známom. Ale vedela, že on sa vracia preto, pretože nemá kam inam ísť. Kto by si kedy pomyslel, že to, čo začalo ako výmena niekoľkých slov vo vlaku, a prechádzka lesom, sa stane priateľstvom, ktoré vedie k niečomu väčšiemu, niečomu väčšiemu než láska, niečomu, čo bolo úplne a absolútne dôverne známe.

a-familiar-place-part-ii-the-founders-story.jpg
Zhrnutie:

Draco a Hermiona sú učiteľmi na Rokforte. Vykopávky na hradných pozemkoch a artefakty štyroch zakladateľov možno prinesú viac problémov, než si uvedomujú. Ako zvládnu ten zmätok? Budú schopní vyrovnať sa s minulosťou a pritom mať stále budúcnosť? Pokračovanie AFP.

drarrytesska.png
Zhrnutie: Harry pohŕda oslavou na Ministerstve (voľne preložené). Napísané na druhú výzvu v znení: Ak je to možné, napíšte drabble alebo fic s použitím čo najviac slov z nasledujúceho zoznamu: Zhodovať sa Nepriepustný Netaktný Rumenec Mŕtvica Obrázok Ironický Lakonicky Granátové jablko Tajomstvo Miesto stretnutia - rande Malíček
advent_the_spirit.jpg
Zhrnutie: Vánoce ve vzduchu navodí Vánoce v srdci. Série vánočních jednorázovek s různými páry a postavami, inspirované vánoční náladou.
Zhrnutie: Odměna za 2000-tý komentář u povídky Honba za sluncem: Severus zaslechne Hermioninu spekulaci o jeho osobním životě, shledá její názor docela urážejícím a rozhodne se dát jí najevo, jak se mýlí.
Zhrnutie: Odměna za 4000-tý komentář u povídky Honba za sluncem: Scény z knihy Harry Potter a Tajemná komnata ze Snapeova úhlu pohledu.
snamione2011.jpg
Zhrnutie: ... Severus a ostatné deti zízali na reťaz so svetielkami. „Ako dáš tú reťaz hore?“ spýtal sa Orion. „Nemám predstavu,“ odvetil Severus. „Nemalo by to byť príliš ťažké.“...
2012_advent_snamione.jpg
Zhrnutie: Občas stačia aj dve slová, aby sme nimi povedali všetko.