Preklady fanfiction :: zo sveta Harryho Pottera
Preklady fanfiction
zo sveta Harryho Pottera
Názvy - L
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z OstatnéPreklady


ladymalfoy.jpg
Zhrnutie: Odohráva sa po vojne, kde v záverečnej bitke Hermiona zabila Bellatrix, z Draca sa stal auror a Rudolphusovi sa podarí utiecť z Azkabanu. Samozrejme, že sa chce pomstiť, takže ministerstvo vymyslí plán ako udržať Hermionu v bezpečí.
banner_love_me_twice1.jpg
Zhrnutie: '"They tore her apart and then wiped me out of her mind to send me a message. To mess up my life. To break..." he trailed off. Blaise nodded his head with understanding. "To break your heart," he finished for him.'
gift.png
Zhrnutie: Válka zanechala na každém méně i více viditelné jizvy.
dobby.jpg
Zhrnutie: V prvom ročníku je Harry zatriedený do Slizolinu namiesto do Chrabromilu a nikto nie je prekvapený viac než jeho nová hlava fakulty.
ULbanner.gif
Zhrnutie:

Prequel č.1 k UL, z pohľadu Pansy

hpasi.gif
Zhrnutie: Čo môžete získať, keď už ste stratili všetko, čo ste kedy mali? Draco Malfoy to zistí počas svojho posledného ročníka na Rokforte. Tá najčistejšia duša Magika privádza dvoch nepriateľov dohromady, prinúti ich spolupracovať za veľmi mimoriadnych okolností.
quidditch_betb.gif
Zhrnutie: Draco zbrklo uzavrie stávku s Potterom ohľadne výsledku ich posledného súboja v metlobale. Takže mu ostane na krku nemožné – naučiť súťaživú Grangerovú, ako sa hrá metlobal. Teda, ak sa mu podarí vyhnúť sa nemocničnému krídlu.
leapintime.jpg
Zhrnutie: Ak viete, čo sa stane, dokážete zmeniť budúcnosť? Draco to chce skúsiť. Stratil všetko a zložil sľub. Bude ho schopný dodržať?
linked.jpg
Zhrnutie: Keď úloha z Elixírov má zvláštne a znepokojujúce vedľajšie účinky na Draca a Hermionu, dozvedia sa o sebe viac, než kedy chceli.
restricted2.jpg
Zhrnutie: Harryho pátý ročník. Příběh začíná na poslední hodině nitrobrany. Severuse Snapea tak rozčílí narušitelské jednání Harryho Pottera, že využije magický artefakt – Scios Totalus – a sešle na něj dávné kouzlo. Netuší, co tímto svým unáhleným činem způsobil. Brzy se mu totiž všechno začne vymykat z rukou.
2013_advent_snamione.jpg
Zhrnutie: trochu sladkého z 2012/13 SSHG Exchange
2012_advent_snamione.jpg
Zhrnutie: Není snadné žít s někým, kdo je postižený, zvlášť když ten člověk má bolesti. Hermiona a Severus žijí šťastně, ale dny bývají lepší i horší.
2013_advent_mix.jpg
Zhrnutie: Horšího zetě na celém světě není, než jakého vyfasoval Alan Granger
2013_advent_mix.jpg
Zhrnutie: Dva měsíce po Vánocích Ron konfrontuje Percyho ohledně chybějícího dárku. Nějak se to zvrhne do hádky s dvacetiletým podhoubím, s neočekávanými doznáními a napravením několika minulých chyb. Jednorázovka. Můžete číst samostatně, nebo jako doplněk k „Odd One Out“ a „Five Times That the Weasleys Missed Percy.“
drarry_2009.jpg
Zhrnutie: Harry ztratí pergamen, který vyjevuje jeho city. Najde jej jistý Zmijozelský chlapec a celá škola bude svědkem jeho reakce. Varování: Několik polibků a úderu.
drarrytesska.png
Zhrnutie: Harry je krásny, ale chlípny šéf a Draco je jeho sexy a plachý asistent. Nie sú ešte pár, ale je to začiatok krásneho priateľstva - alebo niečo (oveľa rozpálenejšieho!) takého. Chcela by som oceniť nejaké ukradnuté bozky, bozkávanie krku a maznanie zadkom. (Voľne preložené)
dramioneii.jpg
Zhrnutie: Draco dokazuje Hermioně svou lásku výměnou jejich bot za menší, aby si myslela, že jí vyrostla chodidla. Hermiona se mstí použitím zmenšovacího kouzla, tak, že Draco má něco málo přes pět centimetrů. A tak jim to klape.
happybirthday.png
Zhrnutie: Ron podvede Hermionu a ta se rozhodne, že nastal čas na takovou malou odplatičku.
advent2015_uni1.jpg
Zhrnutie: Severus přemítá o tom, jak se to stalo.
happybirthday.png
Zhrnutie: Four 100 word drabbles concerning Bastard!Snape and Vengeful!Hermione. Originally it was just three drabbles, but readers wanted a 'happy' ending . . . as usual. I thought, What the hell. It's Christmas. Hope you like it.
happybirthday.png
Zhrnutie: Série deštivých momentů v životě Severuse Snapea.
hp_calendar_2018.jpg
Zhrnutie: Jak se Lily Evansová stala jednou z nejoblíbenějších studentek Horacia Křiklana? Všechno to začalo v jejím prvním ročníku hádkou o sušenkách.