Preklady fanfiction :: zo sveta Harryho Pottera
Preklady fanfiction
zo sveta Harryho Pottera
Názvy - N
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z OstatnéPreklady


flawed_perfection_interlude.jpg
Zhrnutie:

Chýbajúci "ten" rozhovor Siriusa s Harrym

advent_2018b.jpg
Zhrnutie: Sněhové bouře umí svou magií všechno změnit. Když celý svět pohřbí bílý rubáš, vždy to má následky.
the-bracelet.jpg
Zhrnutie:

Hermiona je namyslená vševedka. Draco je sadistický idiot. Theo má hrôzu vzbudzujúce schopnosti všetko vedieť. Harry je príliš zaneprázdnený svojou priateľkou a svojím postavením hrdinu, aby bol príliš všímavý. Ginny sa v skutočnosti nezaujíma o nikoho iného okrem Harryho, ale na nešťastie je všímavá. Pansy chce, čo je jej. Ron nevie ako dostať to, čo je jeho. A Blaise má určite vo všetkom prsty. Alebo to možno vôbec nie je tak ako to je.

navratrityh.png
Zhrnutie: Rita Holoubková napsala pokračování své biografie o Albusi Brumbálovi a Snapeův portrét vlastní výtisk. Rita odhaluje vše o Albusových romantických eskapádách k překvapení všech… včetně Albuse.
lilypotter.png
Zhrnutie: Šestnáct let poté, co byl její prvorozený syn zavražděn, se musí Lily Potterová vypořádat s příchodem šesti neznámých lidí. (AU, navazuje na Fénixův řád)
flawed_perfection.jpg
Zhrnutie:

Konečne je Harry pripravený na dokonalé leto so svojím krstným otcom a priateľmi, minimálne tak to leto začína. Ale byť Harrym Potterom znamená, že nič nezostane pokojné nadlho.

againstallodds.jpg
Zhrnutie: Hermioně a Dracovi je osmnáct a už dokončili Bradavice. Jsou spolu od sedmého ročníku (Voldemort byl zabit na konci šestého). Stali se primusem a primuskou s pokoji oddělenými od ostatních. Takže na začátku děje jsou spolu už rok a nikomu to nevadí. Hermiona studuje léčitelství u sv. Munga a Draco pracuje u Gringottů. Draco opouští Hermionu a zanechává jí samotnou s obrovským problémem. Po letech se vrací zpátky, ale není už příliš pozdě?
kirsten.jpg
Zhrnutie: Jednorázovka. Týždeň po ´Vianočnom Dramione´. Malfoy a Hermiona nemôžu zabudnúť čo sa na Štedrý deň stalo. Chcela som urobiť ďalší príbeh, ktorý sa točí okolo odpočítavania. A čo je lepšie ako polnočné odpočítavanie na Silvestra?
quidproquo.png
Zhrnutie: Jak vám může pouhý týden změnit život, když za vámi přijde Harry Potter s prosbou o pomoc?
unsalvageable.png
Zhrnutie:

'You can't save me Granger.' 'But I can try, can't I' And he lets her.

ssmlt.png
Zhrnutie: Nevybrali si, že budou pracovat spolu nebo že spolu prožijí tragédii. Ale teď, když jsou ztracení, zranění a když jsou spolu, si musí vybrat, jestli se společně zachrání… nebo sami umřou.
bannermrazik.png
Zhrnutie: Márnivosť - jeden z mnohých hriechov sveta. Každý je nejako márnivý, v oboch svetoch, v muklovskom aj magickom. Napríklad náš mladý pán Malfoy. Toto je jeho príbeh o tom, ako sa naučí, že vzhľad nie je všetko.
aftermath.jpg
Zhrnutie: Draco sa v období, ktoré nasledovalo po vojne, nachádza na osamelom mieste...
a-familiar-place-iii-a-future-untold.gif
Zhrnutie:

Draco Malfoy musí cestovať do minulosti a je ochotný prežiť čokoľvek, dokonca znova zažiť najhorší rok svojho života, ak to bude znamenať, že zaistí svoju budúcnosť so ženou, ktorú miluje.

an-unlikely-pair.jpg
Zhrnutie: Boli nepravdepodobný pár. On to vedel, ona to vedela tiež. Všetci to vedeli. Nezáležalo na tom, boli len priateľmi, hoci aj to len sotva. Určite tam nebola žiadna láska, žiaden milostný pomer. Len priateľstvo. Nikto nechcel viac. Naozaj. Nuž, možno.
aupiii.jpg
Zhrnutie: obrali sa po jednom spoločnom týždni, všetci ostatní vraveli, že sú nepravdepodobný pár, a oni im chceli dokázať, že sa mýlia. Teraz, o štrnásť mesiacov neskôr, uvažujú, čo možno všetci ostatní nemali pravdu. Možno boli nepravdepodobný pár. Možno bolo treba viac než romantický víkend, aby ste sa zamilovali. Možno bude treba viac než víkend, aby ste zostali spolu. A možno, na konci, zistia, že boli nepravdepodobný pár, už nie viac, ale v dobrom význame. (And perhaps, in the end, they would find out that they were an unlikely pair, no longer, but in a good way.) Tretia rada série.
aupa671x115.jpg
Zhrnutie: Sequel/An Unlikely Pair/They were married for two weeks & were to spend the weekend at their parent's. Crazy, to date one day, & then marry the next, since they were such an unlikely pair. He was rich & pureblood. She, Muggle-born. It was love, of course.
a-sudden-awakening.jpg
Zhrnutie:

Z dôvodov zatiaľ neznámych zabráni Hermiona s Harrym, aby Draco dostal, čo si zaslúži a zmiernia mu trest. Lenže kto koho zachraňuje a pred čím? Uvidel ju sedieť na stoličke oproti. Naposledy čo ju videl, ležala na zemi a myslel si, že je mŕtva. V tú noc ju nezachránil kvôli nej samotnej, urobil to hlavne kvôli sebe. Takže mu nič nedlhovala. A stále to bola humusáčka.

happybirthday.png
Zhrnutie: Je Nový rok a Hermiona sa snaží dostať opitého Rona s Harrym domov. Keď je už totálne vyčerpaná konečne blízko domu, objaví sa komplikácia v podobe Blaisa Zabiniho a batoľaťa s Malfoyovými vlasmi. Prečo tento rok nezostala radšej doma?
into_the_north.jpg
Zhrnutie:

Patnáct let po Voldemortově porážce Snape konečně našel mír. Neočekávaný a nevítaný příchod člověka z jeho minulosti je pro něj ostrou připomínkou, že ne všichni měli takové štěstí...

a_most_unlikely.jpg
Zhrnutie: Neočakávaný list od Hermiony Grangerovej je impulzom pre začatie tej najnepravdepodobnejšej korešpondencie.
tread-softly.png
Zhrnutie: „Jsem Jonathan Frost. Byl jsem Voldemort a Tom Raddle. A byl jsem taky Harry Potter.“ Po finální konfrontaci s Voldemortem se Harry změní a je hozen zpět v čase do doby Pobertů a mladého Severuse Snapea.
oneshots_rumaan.jpg
Zhrnutie: Now a Two-shot! Harry's in a bind. He's meant to be babysitting the kids, but an emergency Ministry meeting means he has to turn to the least prepossessing of his Aurors for help. How will Hermione react? EWE
drarry_2009.jpg
Zhrnutie: Drabble.
2013_advent_snamione.jpg
Zhrnutie: Severus Snape sa teší na tichý, pokojný víkend doma so ženou, osud má ale iné plány.
2013_advent_snamione.jpg
Zhrnutie: Dva poutníci žádají o přístřeší. Ale dary bohů bývají podivné.
snamione2011.jpg
Zhrnutie: ... "Na Vianoce by som chcela hrocha,“ oznámila Clarice. Hermiona na ňu pozrela. „Hrochy jedia malé čarodejnice."...
2012_advent_snamione.jpg
Zhrnutie: Opilý Severus v kostýmu Santy. Co víc k tomu mohu říct?