Preklady fanfiction :: Jimmi
Preklady fanfiction
zo sveta Harryho Pottera


Reviews by Jimmi [0]
Jimmi's Favorites [5]

Autor prekladu Jimmi

an-unlikely-pair.jpg
Zhrnutie: Boli nepravdepodobný pár. On to vedel, ona to vedela tiež. Všetci to vedeli. Nezáležalo na tom, boli len priateľmi, hoci aj to len sotva. Určite tam nebola žiadna láska, žiaden milostný pomer. Len priateľstvo. Nikto nechcel viac. Naozaj. Nuž, možno.
static.jpg
Zhrnutie: Rád zachránil Draca a Luciusa po tom, čo sa voči nim obrátil Voldemort. Všetky bezpečné domy sú plné a Hermiona Grangerová je jediná, ktorá ich môže k sebe vziať. Bude súhlasiť po tom, čo utrpela také drastické nervové zrútenie?
mihnn02.jpg
Zhrnutie: Kolekce drabbles.
leapintime.jpg
Zhrnutie: Ak viete, čo sa stane, dokážete zmeniť budúcnosť? Draco to chce skúsiť. Stratil všetko a zložil sľub. Bude ho schopný dodržať?
quide.jpg
Zhrnutie: Príručka Dramione ľúbostnými príbehmi pre začiatočníka (Všetko, čo potrebujete vedieť, keď vymýšľate nádherné milostné dobrodružstvo medzi dvoma úhlavnými nepriateľmi)
seventimes.jpg
Zhrnutie: Seven times can mean a lifetime of change.
WtRR.jpg
Zhrnutie: Hermione is the one who finds Draco weeping in the bathroom. He flees. She chases him into the Room of Requirement, and the room forces them to face their greatest fears together in order to find the door.
touchandgo.jpg
Zhrnutie: Séria desiatich freestyle drabbles, v ktorých sa Draco s Hermionou rozchádzajú alebo takmer rozídu, zakaždým v inom mieste ich vzťahu.
MargaritaVille.jpg
Zhrnutie: Niektorí ľudia hovoria, že vždy je na vine nejaká žena...
fenix.jpg
Zhrnutie: Krátko po Dumbledorovej smrti Draco premýšľa nad svojím osudom a začína spochybňovať priania Temného pána. Toto je moja verzia 7. knihy pri využití zápletiek JKR a základného charakteru postáv.
Pumkinpatch.gif
Zhrnutie: Harry, Ron a Hermiona sú na úteku pred smrťožrútmi, keď narazia na schátralý dom so poľom tekvíc na zadnom dvore. Až na to, že na tých tekviciach je niečo magické...
dantelovesong.jpg
Zhrnutie: Tretí diel trilógie Cháronov dar. Po roku vojny musia Draco s Hermionou nájsť rovnováhu medzi koncami a začiatkami a čeliť minulosti, ktorá ich urobila takými, akí sú.
yearofrose.jpg
Zhrnutie: Kronika roku, který následoval po Cháronovu daru.
forgetting_remembering_bann.jpg
Zhrnutie: Love story pri mori pre dynonugget. More je ako jeho spomienky. Vytrvalé, neodpúšťajúce, nádherné.
TheYearofSpiders.jpg
Zhrnutie: Jeden rok po vojne je Hermiona lapená v úlohe, ktorá ju možno zničí. Tajomstvo a tragédia zahaľujú jej existenciu a v osudný deň odhalenia si konečne uvedomí, o čom tak dlho snívala.
wfh.jpg
Zhrnutie: Draco sa prebudí na neznámom mieste a trpí obrovskými bolesťami hlavy a stratou pamäti. Tajomný a romantický krátky príbeh. Draco a Hermiona.
badmedicine.jpg
Zhrnutie: Draco Malfoy, vzorový príklad skazenosti, jedného dňa sleduje Hermionu Grangerovú do nepoužívanej časti Rokfortu a objaví jej nepopísateľné tajomstvo... A, áno, celá tá scéna na cintoríne sa neudiala. Cedric Diggory stále žije. Pretože som to povedala.
linked.jpg
Zhrnutie: Keď úloha z Elixírov má zvláštne a znepokojujúce vedľajšie účinky na Draca a Hermionu, dozvedia sa o sebe viac, než kedy chceli.
delusion.jpg
Zhrnutie: Hermiona pri Dracovi neochotne prebáda svoju zlú stránku, aby mu pomohla vyhrať stávku proti Pansy, ktorá zahŕňa Harryho.
broken.jpg
Zhrnutie: "Pocítil niečo blízke ľútosti k žene pred ním. A kým to nekonečne Draca rozrušovalo, to, čo ho znechucovalo najviac zo všetkého, bol mučivý fakt, že niekto či niečo zlomilo dušu Hermiony Grangerovej k nepoznaniu."
rdm.jpg
Zhrnutie: Dokáže sa Draco zachrániť pred osudom Darov smrti tým, že bude ufňukaný zbabelec?

Brko od Jimmi

quill.jpg
Zhrnutie: Veľmi zvláštne napísaný príbeh...
gng.jpg
Zhrnutie: Povedala, že sa volá Grangerová. Poznal jedno dievča menom Grangerová. Mohlo by to byť to isté dievča? Bola na dovolenke a vyzeralo to, že dali jej izbu niekomu inému. V skutočnosti ju dali Dracovi Malfoyovi. Vráti ju a ona ju príjme? Zamilujú sa?
aupiii.jpg
Zhrnutie: obrali sa po jednom spoločnom týždni, všetci ostatní vraveli, že sú nepravdepodobný pár, a oni im chceli dokázať, že sa mýlia. Teraz, o štrnásť mesiacov neskôr, uvažujú, čo možno všetci ostatní nemali pravdu. Možno boli nepravdepodobný pár. Možno bolo treba viac než romantický víkend, aby ste sa zamilovali. Možno bude treba viac než víkend, aby ste zostali spolu. A možno, na konci, zistia, že boli nepravdepodobný pár, už nie viac, ale v dobrom význame. (And perhaps, in the end, they would find out that they were an unlikely pair, no longer, but in a good way.) Tretia rada série.
we-learned-the-sea.jpg
Zhrnutie: Vymazané scény k poviedke Spoznali sme more
blooddragon.gif
Zhrnutie:

Draco Malfoy, podobne ako Harry, sa narodí pod proroctvom, ktoré hovorí, že pomôže získať Voldemortovi nesmrteľnosť. Hermiona porodí Dracovi dieťa, ktoré je spojené s oboma proroctvami. Vážny (seriózny) príbeh lásky a realistické zakončenie potterovskej série.

asilentnight08.jpg
Zhrnutie: Vianoce sú najtemnejšou časťou jej roku, kto by jej asi tak mohol dokázať, že jej zlé spomienky sú minulosťou a že on je jej vianočným darčekom na celý život
aupa671x115.jpg
Zhrnutie: Sequel/An Unlikely Pair/They were married for two weeks & were to spend the weekend at their parent's. Crazy, to date one day, & then marry the next, since they were such an unlikely pair. He was rich & pureblood. She, Muggle-born. It was love, of course.
ouah.gif
Zhrnutie: Princ nikdy nevrátil Popoluške črievičku, diabolská nevlastná sestra je nebezpečnejšia než si myslíte a skutočná Popoluška sa stále ešte neprezradila. Bude treba viac než len mágiu, aby dala túto rozprávku do poriadku skôr než hodiny odbijú polnoc...
once-upon-a-thyme.jpg
Zhrnutie: Draco a Hermiona cestujú späť v čase a vymenia si svoje pozície v živote. Obaja získajú tvrdé ponaučenie o rodine, cti a láske. Áno - skutočná hrozba pre všetkých DHr priaznivcov, ktorí túžite po dobrej, dlhej fanfics Ocenenia: množstvo cien, množstvo prekladov Varovanie: POVIEDKA VZNIKLA V ČASE, KEĎ SA PREDPOKLADALO, ŽE ZABINI JE DIEVČA.