Preklady fanfiction :: Tesska
Preklady fanfiction
zo sveta Harryho Pottera


Reviews by Tesska [0]
Tesska's Favorites [0]

Autor prekladu Tesska

passingnotes.jpg
Zhrnutie: Harry sa nudí a Draco sa vždy osvedčil ako zaujímavé rozptýlenie. Takže si v triede posielajú lístočky. Je to jeden z tých nepresvedčivých, ale roztomilých príbehov. SLASH! To znamená, celkom rozkošnú, zabuchnutú chlapčenskú lásku.
pnii.jpg
Zhrnutie: Pokračovanie ´Rozmarných lístočkov!´ Takže, Harry a Draco vhupli do vzťahu. Čo sa stane teraz?
alexmalfoy2.jpg
Zhrnutie: Ako syn Draca Malfoya pomáha „zbaliť“ mu tú najneočakávanejšiu osobu.
drarrytesska.png
Zhrnutie: Harry pohŕda oslavou na Ministerstve (voľne preložené). Napísané na druhú výzvu v znení: Ak je to možné, napíšte drabble alebo fic s použitím čo najviac slov z nasledujúceho zoznamu: Zhodovať sa Nepriepustný Netaktný Rumenec Mŕtvica Obrázok Ironický Lakonicky Granátové jablko Tajomstvo Miesto stretnutia - rande Malíček
blackrose.jpg
Zhrnutie: Vojna skončila, ministerstvo bolo očistené od korupcie a Harry učí v celkom novej aurorskej triede, ako súčasťou nového sveta. Má svojich priateľov, manželku a milenca po svojom boku. Keď sa mu nečakane zmení život, musí sa Harry rozhodnúť medzi povinnosťou a túžbou. Zatiaľ, čo on je vďačný za svoju rodinu, nemôže si pomôcť, ale žiali za mužom, ktorého opustil. Rovnako tak nedokáže zastaviť, aj po ôsmich dlhých rokoch, snahu o opätovné získanie Draca Malfoya. Koniec – koncov, konečne si zaslúži trochu šťastia.
drarrytesska.png
Zhrnutie: Draco a Harry tvoria pár pod dohľadom Severusa a Lupina. Draco sa dozvedá o Harryho bezútešnom detstve a je rozhodnutý vyplniť svojmu priateľovi každé prianie ...
drarrytesska.png
Zhrnutie: Draco si myslí, že veci sa môžu zmeniť. Dúfa, že Harry súhlasí. Napísané na počesť dňa HEX Files Svätého Valentína, februárovej výzvy: napíšte 750 slov fic s použitím slov "srdce a kvety", ako prvé 3 slová príbehu.
drarrytesska.png
Zhrnutie: Harry je krásny, ale chlípny šéf a Draco je jeho sexy a plachý asistent. Nie sú ešte pár, ale je to začiatok krásneho priateľstva - alebo niečo (oveľa rozpálenejšieho!) takého. Chcela by som oceniť nejaké ukradnuté bozky, bozkávanie krku a maznanie zadkom. (Voľne preložené)
drarrytesska.png
Zhrnutie: Snape povedal, že tento Dúšok pochopenia odhalí, po čom moje srdce naozaj túži. Nechcem byť smrťožrútom, ale čo potom zostáva...?
drarrytesska.png
Zhrnutie: Draco by mohol prísť čerešniam na chuť.